Rezultate te kerkimit per termin: +Barit

Total: 3449
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.900Z

Blendi Haxhimihali do sistemohet ne spitalin e Barit

TIRANE - Agjenti i plagosur ne aksionin per prangosjen e Ilir Pajes, do te udhetoje diten e sotme ne drejtim te Italise, ku ne Spitalin e Barit do te marre ndihme te specializuar mjekesore. Sipas burimeve nga Qendra Spitalore Universitare "Nene Tereza", gjate dy diteve te fundit eshte permiresuar gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.961Z

Porti i Barit, 66% e pasagjerëve me destinacion Shqipërinë

Autoritetet e Portit të Barit kanë regjistruar gjatë javës së sapo mbyllur një rekord tranziti pasegjerësh me destinacion Shqipërinë. Ndër 61 mijë pasegjerë e 14 mijë makina të tranzituara në këtë port 66% e tyre kanë pikëmbërritje Shqipërinë. Sipas të dhënave të regjistruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.916Z

Ultrasit e Barit rrihnin lojtaret per te lene ndeshjen

Rritet numri i personave të ndaluar nga policia italiane për trukimin e ndeshjeve të Serisë A dhe serive të tjera më inferiore të futbollit. Në qendër të ciklonit të hetimeve është skuadra e Barit dhe në dritë kan&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.083Z

Topi dekoron me “Medaljen e Mirënjohjes” komunën e Barit

Gjatë vizitës në Itali kreu i shtetit shqiptar Bamir Topi nderoi Komunën e Barit me “Medaljen e Mirënjohjes” me motivacion për solidaritetin e rrallë dhe përkrahjen e pakufishme që i dhanë në momente të vështira dhe dramatike, 20 vjet më parë, mijëra qytetarëve shqiptarë që mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.037Z

Lazio rimerr kreun fiton 2-1 ndaj Barit

Skuadra e Lazios ka shenuar fitore prej 2-0 si mysafir i Barit ne ndeshjen e fundit te javes se shtate ne Serie A. Lazio ishte skuader me e mire ne fushen e Stadio Comunale San Nicola te Barit dhe kete e deshmuan edhe me golat e shenuar. Nje gabim te Masiellos dhe Gazzit e shfrytezoi Hernanes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.300Z

Marco Borriello rikthehet kundër Barit

Sulmuesi i Milanit, Marco Borriello, është i gatshëm për të luajtur në ndeshjen e të dielës kundër Barit. Për shkak të dëmtimit, 27-vjeçari mungoi në takimin e Ligës së Kampionëve kundër Manchester United, të cilën ndeshje Milani e humbi me rezultat 3-2. Por, sulmuesi, i cili k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.568Z

Bllokohen në portin e Barit 120 maune me destinacion Durrësin

Fluksi i madh i pasagjerëve dhe automjeteve të vogla në pikun e sezonit turistik duket se ka privuar nga lëvizja normale sektorin e transportit me kamionë në dy anët e kufirit detar Shqipëri-Itali. Burime të sigurta thanë dje në mesditë për “Standard” se “Autoritetet Portuale të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama