Rezultate te kerkimit per termin: +Basha

Meta: total 1000 / total_found 46587 / time 0.019 / keyword[0] basha / docs[0] 46587 / hits[0] 146082 /
Opozita në protestë, Basha ikën në Gjermani
  • 2019-04-03

Opozita në protestë, Basha ikën në Gjermani

Opozita do të mbajë protestën e saj të radhës për të kërkuar largimin e qeverisë Rama, ndërkohë që Kuvendi do të vijojë me zhvillimin e seancës plenare. Peshën kryesore në protestën e sotme do ta mbajnë të rinjtë e forumit rinor të PD-së, pasi kreu i PD, Lulzim Basha, do të

Demokratët kërkojnë Berishën: O Sali o hero gjithë Shqipëria ty të do! Kthehu legjendë!
  • 2019-04-03

Demokratët kërkojnë Berishën: O Sali o hero gjithë Shqipëria ty të do! Kthehu legjendë!

Ka nisur grumbullimi i protestuesve të opozitës, të cilët kërkojnë rrëzimin e qeverisë. Ajo që u vu re këtë mëngjes në rrugët e Tiranës janë disa fletushka që kërkojnë rikthimin e Sali Berishës. “O Sali o hera, gjithë Shqipëria ty të do. Kthehu legjendë”, shkruhe

Protesta/ Basha ikën në Gjermani, kush do e udhëheqë opozitën?
  • 2019-04-03

Protesta/ Basha ikën në Gjermani, kush do e udhëheqë opozitën?

Opozita do të mbajë protestën e saj të radhës për të kërkuar largimin e qeverisë Rama, ndërkohë që Kuvendi do të vijojë me zhvillimin e seancës plenare. Peshën kryesore në protestën e sotme do ta mbajnë të rinjtë e forumit rinor të PD-së, pasi kreu i PD, Lulzim Basha, do të

Protestat e PD-LSI, Rossini: Berisha regjisori, po luan si kukull e Putinit
  • 2019-04-03

Protestat e PD-LSI, Rossini: Berisha regjisori, po luan si kukull e Putinit

Ish-agjenti i FBI-së e viziton 2-3 herë në vit vendin tonë për qëllime biznesi. Pavarësisht se Partia Demokratike drejtohet që prej vitit 2013 nga Lulëzim Basha, Rossini është i bindur se kryedemokrati i merr drejtimet nga Sali Berisha. Pikërisht këtë të fundit, ish-agjenti i FBI-së

No Pic available
  • 2019-04-03

FOTOLAJM/ Arsenali i rëndë i Lleshajt parakalim pranveror në Tiranë

Opozita shqiptare protestoi sot para Parlamentit për të disatën herë radhazi, duke kërkuar rrëzimin e qeverisë së kryeministrit Edi Rama. Teksa Rama, nga brenda sallës ironizonte Grupin Parlamentar të PD dhe Basha u jepte zemër nga Berlini, në Tiranë është shkrepur kjo foto pikante, k

No Pic available
  • 2019-04-02

Kryebashkiakja e Shkodrës: Krimi ka përdhunuar zyrtarë të lartë shtetërorë

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi ka hedhur akuza shumë të forta në Open në lidhje me krimin që sundon në Shkodër Ajo ka thënë se ka edhe zyrtarë të lartë të shtetit që janë përdhunuar nga ana e përfaqësuesve të krimit. E pyetur nga Eni Vasili dhe Anila Basha, Ademi nuk k

Paulin Sterkaj në dosjen 184, deputeti i përgjigjet Bashës: Shkodra më njeh mirë!
  • 2019-04-02

Paulin Sterkaj në dosjen 184, deputeti i përgjigjet Bashës: Shkodra më njeh mirë!

Një ditë më parë nga Shkodra, kreu demokrat Lulzim Basha zbuloi edhe emrin e deputetit socialist të përfshirë në dosjen 184. Emri i përmendur nga Basha ishte ai i Paulin Sterkaj, mirëpo kjo është hedhur poshtë nga deputeti. Në një prononcim për A2CNN, deputeti Sterkaj ka thënë se