Rezultate te kerkimit per termin: +Bashkin

Total: 4302
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.054Z

Ambasadori amerikan, Arvizu vizitë në Bashkinë e Korçës

KORCE - Ambasadori amerikan, Aleksander Arvizu ka zhvilluar një takim kortezie në Bashkinë e Korçës, ku ka theksuar mbështetjen e Ambasadës Amerikane për këtë njësi të qeverisjes vendore. Gjatë fjalës së tij, ambasadori Arv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.168Z

Sondazhi i PS për Bashkinë e Tiranës, batutat e Kodhelit me Majkon në Parlament

TIRANE-Dy kandidatët kryesorë që po testohen nga Partia Socialiste për garën për Bashkinë e Tiranës, Pandeli Majko dhe Mimi Kodheli, kanë shkëmbyer batuta me kolegët e Grupit Parlamentar socialist për pjesëmarrjen në sondazhet e s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.879Z

Denoncon bashkin

• SARANDE - Administratori i nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.438Z

Bazilika paleokristiane e Elbasanit përplas Drejtorinë e Kulturës me Bashkinë

TIRANE-Bazilika paleokristiane që gjendet në qendër të qytetit të Elbasanit, ka futur në sherr Drejtorinë Rajonale të Kulturës Kombëtare me Bashkinë. Shkak për këtë është bërë mirëmbajtja e monumentit. N&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.728Z

Tabaku: Bashkinë e gjetëm të bastisur, shikoni sheshin "Skënderbej" si e transformuam

TIRANE-Mazhoranca dhe opozita po debatojnë në distancë, për fasadën e instiucioneve të vendit, si u lanë nga qeveria “Berisha” dhe si u gjetën nga qeveria “Rama”. Deputetja demokrate, Jorida Tabaku ka dashurt t’i kujtojë ish-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.670Z

Njësia 2 binjakezohet me Bashkinë e Mandrës, Gjoza: Model i mirë bashkëpunimi

TIRANE-Njësia Bashkiake Numër 2 në Tiranë nga sot do të ketë një marrëdhënie të ngushtë bashkëpunimi me Bashkinë më të madhe dhe me të industrializuar të Greqisë atë të Mandrës. Marrëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.204Z

Thyhet dera e sekretarisë në Bashkinë e Durrësit, Dako: Është bërë nga ndonjë inatçi

DURRËS- Persona ende të pa identifikuar kanë thyer mbrëmjen e djeshme derën e sekretarisë në Bashkinë e qytetit të Durrësit. Kryetari i Bashkisë Vangjush Dako shprehet se veprimi është bërë nga ndonjë person inatç

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama