Rezultate te kerkimit per termin: +Bashkin

Total: 4302
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.568Z

Sfida elektorale e PD-së në Bashkinë Tiranë

Sokol Olldashi, i cili garoi për postin e kryetarit të PD-së, deklaroi gjatë fushatës se, me të në krye, PD-ja do ta mundte Edi Ramën që në zgjedhjet lokale të 2015-ës. Ndërsa Lulzim Basha, kryetari aktual i Bashkisë së Tiran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.645Z

Konflikti me bashkinë, anulohet ndeshja Kamza-Luftëtari

KAMËZ- Një konflikt I klubit të futbollit të Kamzës me Bashkinë Kamëz ka çuar në anulimin e ndeshjes që kjo skuadër kishte sot me Luftëtarin. Policia bashkiake e Kamzës mësohet se ka bllokuar derën e stadiumit duke mos leju

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.597Z

Konflikti me bashkinë, anulohet ndeshja ndeshja Kamza-Luftëtari

KAMËZ- Një konflikt I klubit të futbollit të Kamzës me Bashkinë Kamëz ka çuar në anulimin e ndeshjes që kjo skuadër kishte sot me Luftëtarin. Policia bashkiake e Kamzës mësohet se ka bllokuar derën e stadiumit duke mos leju

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.787Z

Meta: Protesta e 21 janarit, Rama presion për bashkinë

TIRANE- Kryetari i LSI-së, Ilir Meta e cilëson protestën e 21 janarit si presion i Edi Ramës për të mbajtur Bashkinë e Tiranës. Në një konferencë për shtyp, sot në mesditë nga selia e LSI-së ish zv kryeministri dhe minis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.271Z

Bashkia e Tiranës nis bashkëpunimin me Bashkinë e Lubjanës

LUBJANË- Bashkia e Tiranës do të nisë një bashkëpunim me bashkinë e Lubjanës.“Bashkëpunimi mes dy bashkive do të përqëndrohet në shkëmbimin e eksperiancave në çështje si, Plani Urbanistik, infrastruktura, ri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.610Z

Ukrainë, persona të armatosur kontrollojnë Bashkinë e Donetskut

UKRAINE– Një grup prej rreth 20 persona të armatosur dhe të maskuar hyri sot në mëngjes në bashkinë e Donetskut, qyteti më i madh në lindje të Ukrainës. Këta të panjohur nuk i ndalojnë punonjësit të hyjnë apo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.286Z

LSI mbledh strukturat, Luan Rama: Peza, vlerë e shtuar për Bashkinë e Tiranës

TIRANE- Lëvizja Socialiste për Integrim ka mbledhur sot strukturat e saj në Pezë. I pranishëm në këtë takim, sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Luan Rama, theksoi se Peza është vlerë e shtuar për Bashkinë e Tiranës.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama