Rezultate te kerkimit per termin: +Bashkin

Total: 4302
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.787Z

Meta: Protesta e 21 janarit, Rama presion për bashkinë

TIRANE- Kryetari i LSI-së, Ilir Meta e cilëson protestën e 21 janarit si presion i Edi Ramës për të mbajtur Bashkinë e Tiranës. Në një konferencë për shtyp, sot në mesditë nga selia e LSI-së ish zv kryeministri dhe minis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.271Z

Bashkia e Tiranës nis bashkëpunimin me Bashkinë e Lubjanës

LUBJANË- Bashkia e Tiranës do të nisë një bashkëpunim me bashkinë e Lubjanës.“Bashkëpunimi mes dy bashkive do të përqëndrohet në shkëmbimin e eksperiancave në çështje si, Plani Urbanistik, infrastruktura, ri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.610Z

Ukrainë, persona të armatosur kontrollojnë Bashkinë e Donetskut

UKRAINE– Një grup prej rreth 20 persona të armatosur dhe të maskuar hyri sot në mëngjes në bashkinë e Donetskut, qyteti më i madh në lindje të Ukrainës. Këta të panjohur nuk i ndalojnë punonjësit të hyjnë apo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.286Z

LSI mbledh strukturat, Luan Rama: Peza, vlerë e shtuar për Bashkinë e Tiranës

TIRANE- Lëvizja Socialiste për Integrim ka mbledhur sot strukturat e saj në Pezë. I pranishëm në këtë takim, sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Luan Rama, theksoi se Peza është vlerë e shtuar për Bashkinë e Tiranës.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.627Z

Dhunohet zyra e PD në Bashkinë Manzë, grabiten pajisje e dokumente

DURRES – Persona të paidentifikuar kanë dhunuar mbrëmjen e djeshme zyrën e Partisë Demokratike në Bashkinë e Manzës në qarkun e Durrësit. Kryetari i PD-së së Manzës, Bedri Luku ka denoncuar sot në policinë e Durrës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.286Z

Anxhela, nga bashkia e Tiranës në bashkinë e Burlingtonit

Një shqiptare që është bërë imazhi i javës së qeverisjes vendore në Toronto të Kanadasë. Anxhela Paparizo, një nga punonjëset e Bashkisë së Tiranës, në kohën që ajo drejtohej nga Edi Rama tregon për "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.054Z

Ambasadori amerikan, Arvizu vizitë në Bashkinë e Korçës

KORCE - Ambasadori amerikan, Aleksander Arvizu ka zhvilluar një takim kortezie në Bashkinë e Korçës, ku ka theksuar mbështetjen e Ambasadës Amerikane për këtë njësi të qeverisjes vendore. Gjatë fjalës së tij, ambasadori Arv

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama