Rezultate te kerkimit per termin: +Bashkin

Total: 4302
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.212Z

Ankimimi KQZ shqyrton sot ankesat e PD e PS

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të shqyrtojë sot paradite ankesat e PS-së, PD-së si. Po ashtu KQZ do të shqyrtojë sot edhe një ankesë të Partisë Popullore e Pensionistëve. Dy nga këto kërkesa ankimore i përkasin PS-së, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.234Z

Basha: Durim deri në numërimin e votës së fundit

Kandidati i “Aleancës për Qytetarin” për bashkinë e Tiranës, Lulzim Basha u kërkoi mbështetësve të tij të bëjnë durim deri në numërimin e votës së fundit. Në një konferencë për shtyp Basha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.417Z

PS Basha ndeshkimi me 8 maj

Partia Socialiste ka deklaruar se në zgjedhjet lokale të 8 majit kandidati i “regjimit” për kryeqytetin do të marrë përgjigjen e merituar. Në një deklaratë për shtyp, zëdhënësja e PS Megi Ajtyresa ësht&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.736Z

Meta: Basha, kandidati i "Aleancës për qytetarin"

Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta ka përkrahur kandidaturën e Lulzim Bashës për postin e kryetarit të bashkisë së Tiranës. Në një konferencë për shtyp Meta ka theksuar se Basha është kandidati i &ldquo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.048Z

PS Basha simboli i korrupsionit

Partia Socialiste ka akuzuar sot kandidatin e demokratëve për bashkinë e Tiranës, duke thënë se ai është bartës i shumë krimeve dhe përfaqësues i korrupsionit të qeverisë Berisha. “Luli mbahet mend kur ishte mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.179Z

Jorida Tabaku Po fiton Basha komisioneret e PS ngadalesojne numerimin

Kandidati demokrat për Bashkinë e Tiranës, Lulzim Basha, është gati 505 vota para në qendrën e numërimit pranë Shkollës së Kuqe, te njësia bashkiake nr.8 në kryeqytet. Një fakt të tillë e ka pohuar posaçëris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.238Z

Rama Fitorja ne Tirane e sigurt

Kryetari i Partisë Socialiste deklaroi se e majta shqiptare ka marrë besimin dhe votën e qytetarëve anembanë Shqipërisë, me një rezultat pozitiv edhe në zonat që janë mbajtur si zona të së djathtës. Duke prezantua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama