Rezultate te kerkimit per termin: +Bashkis

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.812Z

Kavajë, procedim penal ndaj kryetarit të Bashkisë Roshi

KAVAJË – Policia e Kavajës ka nisur një procedim penal në gjendje të lirë ndaj Kryetarit të Bashkisë së Kavajës, Elvis Roshi. Shkak është bërë një denoncim që ka mbërritur në komisariat nga Elidon Plaku,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.797Z

Athinë, punonjësite bashkisë nëprotestë

ATHINË- Kanë vazhduar sërish protestat e punonjësve të Bashkisë në Athinë, të cilët kundërshtojnë planet e qeverisë për shkurtimin e shpenzimeve, duke bërë që ata të humbasin vendet e punës. Punonjësi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.325Z

Mamurras, kryetari i bashkisë rreh me grushta arbitrat

MAMURRAS- Ka përfunduar me një skandal të vërtetë ndeshja e Kategorisë së Parë, mes Mamurrasit dhe Besëlidhjes. Në fund të sfidës që mbaroi në barazim pa gola (0-0), kryetari i bashkisë së Mamurrasit dhe njëkohë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.274Z

Bozdo: Rama bllokoi bulevardin e ri, luftë politike ndaj Bashkisë

TIRANË- Nënkryetari i Bashkisë Eno Bozdo ka akuzuar kryeministrin Rama se ka urdhëruar bllokimin e punës për bulevardin e ri. Sipas tij ky akt është vazhdim i luftës politike të Ramës ndaj Bashkisë së Tiranës. “Vetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.281Z

Juristi i bashkisë Kamëzende në kërkim policor

TIRANE- Kur janë mbushur pesë ditë nga prangosja e kryebashkiakut të Kamzës Xhelal Mziu, një tjetër zyrtar i bashkisë vijon të mbetet në kërkim policor. Atlis Hoti avokati i bashkisë ende nuk është arrestuar nga policia e kryeqyte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.997Z

Bulqiza, në 23 qershor zgjedhje edhepër kreun e bashkisë

BULQIZË - Në zgjedhjet e 23 qershorit, edhe bashkia e Bulqizës do të përzgjedhë sërish kreun e saj. Kryetari aktual i bashkisë së Bulqizës, Roland Keta ka braktisur këtë post, për të kandiduar si përfaqësues i Partis&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.679Z

Berat, kryetari i Bashkisë shtronIftar për muajin e Ramazanit

BERAT- Kryetari i Bashkisë së Beratit, Fadil Nasufi ka shtruar një iftar me rastin e muajit të madhërishëm të Ramazanit. Të pranishëm në këtë darkë ishin përfaqësues të komunitetit mysliman, Orthodoks, biznesmen&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama