Rezultate te kerkimit per termin: +Bashkis

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.325Z

Mamurras, kryetari i bashkisë rreh me grushta arbitrat

MAMURRAS- Ka përfunduar me një skandal të vërtetë ndeshja e Kategorisë së Parë, mes Mamurrasit dhe Besëlidhjes. Në fund të sfidës që mbaroi në barazim pa gola (0-0), kryetari i bashkisë së Mamurrasit dhe njëkohë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.274Z

Bozdo: Rama bllokoi bulevardin e ri, luftë politike ndaj Bashkisë

TIRANË- Nënkryetari i Bashkisë Eno Bozdo ka akuzuar kryeministrin Rama se ka urdhëruar bllokimin e punës për bulevardin e ri. Sipas tij ky akt është vazhdim i luftës politike të Ramës ndaj Bashkisë së Tiranës. “Vetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.281Z

Juristi i bashkisë Kamëzende në kërkim policor

TIRANE- Kur janë mbushur pesë ditë nga prangosja e kryebashkiakut të Kamzës Xhelal Mziu, një tjetër zyrtar i bashkisë vijon të mbetet në kërkim policor. Atlis Hoti avokati i bashkisë ende nuk është arrestuar nga policia e kryeqyte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.997Z

Bulqiza, në 23 qershor zgjedhje edhepër kreun e bashkisë

BULQIZË - Në zgjedhjet e 23 qershorit, edhe bashkia e Bulqizës do të përzgjedhë sërish kreun e saj. Kryetari aktual i bashkisë së Bulqizës, Roland Keta ka braktisur këtë post, për të kandiduar si përfaqësues i Partis&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.679Z

Berat, kryetari i Bashkisë shtronIftar për muajin e Ramazanit

BERAT- Kryetari i Bashkisë së Beratit, Fadil Nasufi ka shtruar një iftar me rastin e muajit të madhërishëm të Ramazanit. Të pranishëm në këtë darkë ishin përfaqësues të komunitetit mysliman, Orthodoks, biznesmen&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.802Z

Kavajë, procedim penal për kreun e Bashkisë, Elvis Roshi

KAVAJE - Procedim penal në gjendje të lirë për kryetarin e Bashkisë së Kavajës, Elvis Roshi. Policia e Kavajës njofton nisjen e procedimit penal, pas kallëzimit të bërë nga shtetasi Elidon Plaku, me detyrë drejtor i ndërmarrjes s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.669Z

Toronto, tjetër video skandal përKryetarin e Bashkisë

Të tjera rreth shkrimit /VIDEO KANADA (TORONTO) - Pas skandalit të disa ditëve më parë, ku policia e Torontos në Kanada deklaroi se kryetari i bashkisë së tyre ishte filmuar duke tymosur crack (nënprodukt i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama