Rezultate te kerkimit per termin: +Bashkise

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.370Z

"Zyrtari" i bashkise mashtron taksistet

Artan Cena Premtonte se nxirrte leje per sherbimin taksi, nen petkun e "zyrtarit" te Bashkise se Tiranes dhe si "keshilltar" i ministrave te ndryshem, kundrejt shumes 60 mije leke, por ka rene ne prangat e policise, pas nje denoncimi per mashtrim. Elton Tozaj, 29 vjec, u ndalua ne oret e para te men

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.449Z

Rama Qeveria po pengon punen e bashkise

Kryetari i bashkise Edi Rama ka akuzuar qeverine se po perpiqet qe ti veje qytetaret e Tiranes kunder bashkise. Duke marre pjese ne inagurimin e disa autobuzeve te rinj te unazes kreu i bashkise Rama ka theksuar se qeveria po krijon veshtiresi artificiale per te bllokuar punen e bashkise. Perve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.937Z

Orikum rinisin protestat para bashkise

Banoret e Orikumit kane rinisur protestat para bashkise se kesaj komune per ceshtjen e certifikatave te pronesise se tokave ne Dukat dhe Karabrun. Sipas informacioneve te fundit edhe sot protestuesit kane penguar hyrjen e punonjesve ne godine. Gjithashtu banoret kane kerkuar serish largi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:35.964Z

ZMQ, proteste para bashkise

Zyra per Mbrojtjen e Qytetareve ka zgjedhur 15 marsin per te protestuar para Bashkise se Tiranes, per lejet e ndertimit qe i jane dhene Mihal Deliorgjit. Kreu i kesaj zyre ka kerkuar te dije se cilat jane arsyet qe Deliorgjit i jane dhene 30 leje ndertimi. “Mbas nje viti qe protesto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.719Z

Arrestohet arkitekti i Bashkise Durres

pNje 34-vjecar qe punon si arkitekt ne Zyren Urbanistike te Bashkise se Durresit eshte vene ne pranga pasi kerkohet ne Itali per trafik te qenieve njerezore Adlei Likmeta ishte shpallur ne kerkim nga Interpol dhe arrestimi i tij eshte bere sot ne mengjes ne zyren e bashkise ku Likmeta kishte shkuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.707Z

Grate demokrate proteste para bashkise

brbrGrate demokrate kane protestuar para Bashkise se Tiranes duke akuzuar kryebashkiakun Erion Veliaj per dhune te ushtruar ndaj nje punonjese te ketij institucioni Kryetarja e forumit te gruar se PD-se deputetja Albana Vokshi kerkoi qe Prokurori i Pergjithshem te nise hetimin per kryetarin e bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.868Z

Orikum protestohet per pronat para Bashkise

VLORE-Disa dhjetra banore te qytezes turistike te Orikumit si dhe ata te Dukatit jane mbledhur sot para Bashkise se Orikumit dhe kane protestuar per ceshtjen e tokave. Banoret kane zgjedhur paraditen e sotme per te protestuar dhe ekrkuar nje takim me kreun e Bashkise se Orikumit per ti kerkuar lloga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama