Rezultate te kerkimit per termin: +Bashkise

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.719Z

Arrestohet arkitekti i Bashkise Durres

pNje 34-vjecar qe punon si arkitekt ne Zyren Urbanistike te Bashkise se Durresit eshte vene ne pranga pasi kerkohet ne Itali per trafik te qenieve njerezore Adlei Likmeta ishte shpallur ne kerkim nga Interpol dhe arrestimi i tij eshte bere sot ne mengjes ne zyren e bashkise ku Likmeta kishte shkuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.707Z

Grate demokrate proteste para bashkise

brbrGrate demokrate kane protestuar para Bashkise se Tiranes duke akuzuar kryebashkiakun Erion Veliaj per dhune te ushtruar ndaj nje punonjese te ketij institucioni Kryetarja e forumit te gruar se PD-se deputetja Albana Vokshi kerkoi qe Prokurori i Pergjithshem te nise hetimin per kryetarin e bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.868Z

Orikum protestohet per pronat para Bashkise

VLORE-Disa dhjetra banore te qytezes turistike te Orikumit si dhe ata te Dukatit jane mbledhur sot para Bashkise se Orikumit dhe kane protestuar per ceshtjen e tokave. Banoret kane zgjedhur paraditen e sotme per te protestuar dhe ekrkuar nje takim me kreun e Bashkise se Orikumit per ti kerkuar lloga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.242Z

Kercenohet kreu i bashkise Maliq

brbrKercenohet kryetari i Bashkise se Maliqit Gezim Topciu Nga hetimet e kryera mesohet se 28-vjecari Ani Kristo ka kercenuar kryebashkiakun dhe familjen e tij permes rrjeteve sociale Vete Topciu ka sqaruar se po kercenohet prej dy javesh nga Kristo qe eshte person me precedente te meparshem penale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.068Z

Shkurtohet administratae bashkise se Elbasanit

Keshilli Bashkiak i Elbasanit ka miratuar me shumice votash shkurtimin e organikes se administrates. Nje numer prej 68 punonjesish te administrates se bashkise se qytetit te Elbasanit mund te lere punen gjate vitit 2012. Nga 486 punonjes numri i tyre ka shkuar ne 418. Pritet qe sektori i prekur me t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.217Z

Projektet e Bashkise per sportin

brbrMe perfundimin e shkolles nisin dhe dilemat per prinderit fare do te bejne femijet gjate veres dhe si do argetohen Nje alternative ka ofruar bashkia e Tiranes me ambientet sportive te ngritura ne sheshin Nene Tereza Kryetari i bashkise Erjon Veliaj u ka bere apel prinderve ti angazhojne femijet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.418Z

Elbasan ujesjellesi del kunder Bashkise

Ndërmarrja e Ujësjellësit në qytetin e Elbasanit i është kundërpergjigjur Bashkise lidhur me akuzat e kesaj te fundit per cilesine e ujit te pijshem. Ne nje dalje te tij publike disa dite me pare kryetari i bashkise e renditi cilesine e ujit te pijshe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama