Rezultate te kerkimit per termin: +Bashkuar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.143Z

Mblidhet opozita e bashkuar

Pasditen e sotme është mbledhur tryeza e partive të opozitës së bashkuar ku është disktuar për situatën në vend. Takimi i kreut të PS-së, Edi Rama me aleatët zgjati më shumë se një orë. Tryeza ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.985Z

Meta Fitojme vetem te bashkuar

brbrNe fjalen e tij pershendetese aleati kryesor i socialisteve Ilir Meta tha se e majta e bashkuar ka deshmuar se i fiton bindshem zgjedhjet Meta beri apel per te vijuar me kembengulje reformat per ndryshimin e Shqiperise e sidomos ate ne drejtesibrbr brbrbrbr brbrbrbr vizionplustv br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.224Z

Edita Tahiri, viziton Mbretërinë e Bashkuar

Zëvendëskryeministrja e qeverisë së Kosovës, Edita Tahiri, do të qëndrojë në një vizitë zyrtare në Mbretërinë e Bashkuar, duke filluar nga data 11 deri më 14 korrik. Gjatë vizitës, Tahiri pritet të zhvilloj&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.608Z

Klani Brangelina i bashkuar

Me projekte filmash në kontinente të ndryshme, është e rrallë që Brad Pitt dhe Angelina Jolie të bashkohen për të kaluar kohë së bashku. Por, dje e gjithë familja u pa e bashkuar në New Orleans, ku Pitt po xhiron filmin &l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.832Z

Putin dhe Merkel të bashkuar në Volkswagen

Kancelarja gjermane Angela Merkel dhe presidenti Rus,Vladimir Putin kanë vizituar panairine  veturave që po mbahet në Hannover. Ata kanë shftytëzuar rastin të informohen rreth aktiviteteve të prodhuesit gjerman të veturave në Volkswagen në Rusi. Presidenti  i Volkswagen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.719Z

Veliaj: Jemi të bashkuar, ndaj do të fitojmë

Kryetari i G99, Erjon Veliaj, zhvilloi takime elektorale në qytetin e Krujës. Duke iu përgjigjur gjithë politikanëve që kanë përçarë deri më sot Shqipërinë dhe shqiptarët, kreu i G99, Erjon Veliaj, u shpreh se "na thonë se ne nuk dimë të jemi të bashkuar, por ne jemi bashkë dhe t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.596Z

Kerry: Të bashkuar kundër Koresë Veriore

Sekretari amerikan i Shtetit, John Kerry, ka thënë se Shtetet e Bashkuara dhe aleatët e tyre në Azinë lindore janë të bashkuar kundër kërcënimeve të Koresë së Veriut. Kerry i ka bërë këto komente në Tokio, që është ndalesa e fundit e tij në turneun aziatik. Një gjë është e s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama