Rezultate te kerkimit per termin: +Batusha

Total: 76
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.398Z

Kalimash nje i vrare dhe dy te plagosur

Foto arkiv PUBLICITET Kukes 25 korrik 2014 NOAal- Nje person eshte vrare dhe dy te tjere kane mbetur te plagosur ne Kalimashbr br Bazuar ne informacionet e para mesohet se viktima eshte identifikuar si Emri Batusha ndersa i dyshuari si autor eshte identikuar si Muharrem Burgjisha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.928Z

Konflikti për kromin, burgim të përjetshëm vrasësit të dy vëllezërve

Gjykata e Kukësit dënoi me burgim të përjetshëm shtetasin Muharrem Bugjisha, i akuzuar nga Prokuroria për vrasjen me armë të vëllezërve Emri dhe Bilbil Batusha, si edhe plagosjen e Arbër Batusha, pas një konflikti verbal mes tyre, lidhur me përdorimin e një hapësire tokë krom-mbajtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.926Z

Vrau dy vëllezër për shfrytëzimin e kromit, burg përjetë autorit

Gjykata e Kukësit dënoi me burgim të përjetshëm shtetasin Muharrem Bugjisha, i akuzuar nga Prokuroria për vrasjen me armë të vëllezërve Emri dhe Bilbil Batusha, si edhe plagosjen e Arbër Batusha.  Prokuroria e Kukësit sqaron se ngjarja ndodhi pas një konflikti verbal mes tyre, lidh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.399Z

Në Kalimash, vritet një kosovar dhe plagosen dy të tjerë

Një person është vrarë dhe dy të tjerë kanë mbetur të plagosur në Kalimash. Bazuar në informacionet e para mësohet se viktima është identifikuar si Emri Batusha, ndërsa i dyshuari si autor është identikuar si Muharrem Bu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.503Z

Kapet 'bashkëpunëtori' i vrasjes së2 vëllezërve në sherrin për kromin

KUKES - Policia ka arrestuar mbrëmjen e djeshme 19-vjeçarin Sekret Burgjisha, i cili dyshohet se ka bashkëpunuar me autorin e krimit Muharrem Burgjisha i cili ekzekutoi dje për vdekje me kallashnikov dy vëllezër dhe plagosi djalin e njërit prej tyre në zon&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.397Z

Mbesa e Visar Ymerit njëra prej 6 të arrestuarve

Lajmi.net mëson se përveç Frashër Krasniqit, zëdhënësit të Lëvizjes Vetëvendosje, njëra prej të arrestuarve është edhe Adea Batusha. Kjo përveç që është aktiviste e VV-së, njëkohësisht është edhe mbesa e Visar Ymerit, kryetarit të Lëvzjes Vetëvendosje. Inicialet e Adea Bat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.392Z

Konflikt për kromin, plumba dy vëllezërve dhe 20-vjeçarit, 1 i vdekur 2 të plagosur

KALIMASH- Një person është vrarë me armë zjarri dhe dy të tjerë janë plagosur pas një konflikti për minierën e kromit. Ngjarja ka ndodhur rreth mesditës se sotme në Kalimash. Autori i ngjarjes Muharrem Burgjisha ka qëlluar për vdekje Emri Batushën si dhe ka plagosur në gjendje të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama