Rezultate te kerkimit per termin: +Baza

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.536Z

Rikthehen incidentet etnike në Maqedoni, sulmohet fshati i banuar nga shqiptarët

Dhjetra persona të paidentifikuar rreth orës 22:00 të mbrëmjes kanë sulmuar fshatin Llokë të Komunës së Sarajit në Maqedoni që banohet nga shqiptarë duke shkatërruar disa vetura dhe kamionë. Fatmirësisht nuk ka të lënduar. Sipas banorëve sulmi është kryer nga huliganë maqedonas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.710Z

Rama ne Twitter Per ne Tirane pas Grassi per 500 vende te reja per Librazhdin

Transmetuar me 01022014 - 1848 Kryeministri Edi Rama PUBLICITET Tirane 1 shkurt 2014 NOAal- Per ne Tirane pas vizites ne Milano per investime qe hapin vende pune E mbyllem diten tek manifaktura Grassi per 500 vende te reja per Librazhd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.786Z

Aleanca Kuqezi flamur te cdo familje deshmori

Me rastin e 5 Majit, ditës së dëshmorëve Aleanca Kuqezi i dhuron flamurin shqiptar cdo familje dëshmori, duke nderuar dhe përkujtuar në mënyrë të vecantë të rënët në luftë për lirinë e atdheut.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.096Z

OKB: Më se 5 miliardë persona pa sigurim social

Sipas një raporti të Organizatës së Kombeve të Bashkuara, dy të tretat e popullsisë në botë jetojnë pa sigurim social. Raporti thotë se 5.1 miliardë persona, prej 7 miliardëve sa ka bota, nuk gëzojnë sigurim social përk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.453Z

Shkup-hapen-debatet-publike-ne-lidhje-me-sheshin-Skenderbeu

Sot-u-hapen-debatet-publike-ne-lidhje-me-sheshin-Skenderbeu-qe-pritet-te-ndertohet-ne-nje-pjese-te-Shkupit-te-banuar-me-shumice-shqiptare.-Projekti-ende-ne-fazen-ideore-ka-patur-mbeshtetje-tek-shqiptaret-por-ka-hasur-edhe-ne-kritika-sidomos-te-opozites-maqedonase-e-cila-vlereson-se-qeveria-po-nxit-n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.008Z

FMN, 500 milionë dollarë kredi për Bosnjen

Fondi Monetar Ndërkombëtar do t`i akordojë Bosnjes një kredi dyvjeçare në vlerë prej 520 milionë dollarë. Kredia e FMN-së ka për qëllim që të mbështesë programin ekonomik të qeverisë boshnjake. Në nj&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.959Z

Afishimi i listave probleme

Afishimi i listave probleme E hene 14 Janar 2013 2038 p styletext-align justify Afishimi i listave problemeListat e zgjedhesve ne bashkine Fier ende nuk jane afishuar duke kaluar afatet ligjore Zyrtare te ketij institucioni thone se nuk gjenden ne sistem listat per 4 qendra votimi problem

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama