Rezultate te kerkimit per termin: +Bebe +Rexha

Total: 175
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.543Z

Bebe Rexha shfaq gjoksin

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka postuar një fotografi ku shfaq format e saj seksi. Në fotografinë e postuar, Bebe është shfaqur me një kanatiere ngjyrë të artë duke ekspozuar një pjesë të gjoksit të saj. Bebe Rexha përveç që njihet si këngëtare, njihet edhe si nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.883Z

Bebe Rexha ne mbeshtjete te kombetares shqiptare

0 brbr brbrNdeshja qe hyri ne histori Serbi-Shqiperi nuk ka lene indiferente as yllin e muzikes moderne amerikane me origjine shqiptare Bebe Rexhenbrbr brbrBleta Rexha e njohur me emrin e artit si Bebe Rexha eshte shqiptarja nga Dibra e Madhe qe po shkelqen ne muziken amerikane por ajo asnjehere nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.475Z

Bebe Rexha puth kostumin popullor shqiptar

0 brbr brbrKengetarja dhe tekst-shkruesja e suksseshme Bebe Rexha qe po zhvillon karrieren ne Amerike ka pasur nje surprize te kendshme ne vendin ku kishte zgjedhur te festonte Halloween-inbr Bebe per naten e Halloween-it kishte veshur nje fustan te shkurter ku i nxirrte ne pah gjithe sensualitetin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.618Z

Bebe Rexha një bashkëpunim me Nicki Minaj

Bebe Rexha u bë e njohur falë teksteve të famshme që shkroi si The Monster një bashkëpunim i suksesshëm mes Rihanna dhe Eminem, por ajo nuk u ndal me kaq. Bebe Rexha vijoi edhe me All Hands On Deck hiti i Tinashe. Pasi doli në skenë duke përfaqësuar veten si këngëtare, me Hey mama, apo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.232Z

Bebe Rexha nuk përmbahet

Transmetuar më 13.06.2016 - 15:31 Këngëtarja shqiptaro-amerikane me famë ndërkombëtare Bebe Rexha, është shfaqur joshëse dhe me forma tunduese në Los Angelos. 26-vjeçarja e cila po korr sukses në industrinë muzikor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.175Z

Bebe Rexha nuk di të ndalet...

Këngëtarja dhe tekstshkruesja me orgjinë shqiptare, Bebe Rexha po ndihmon reperen Iggy Azalea për albumin e saj të dytë. "Jam kënaqur shumë duke shkruajtur disa rreshta me Bebe Rexhën dhe bashkëpunëtorin e saj”, ka shkruar reperja aus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.680Z

Bebe Rexha nuk di të ndalet, tani edhe aktore

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha pas sukseit të jashtëzakonshëm në muzikë tashmë ka vendosur që ti provojë aftësitë e saj në aktrim. Këngëtarja ka bërë të ditur lajmin me anë të një postimi në Instagram kur shprehet se filmi Home do të vijë së shpejti. 28-vjeçar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama