Rezultate te kerkimit per termin: +Bebe +Rexha

Total: 175
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.151Z

Paralajmëron Bebe Rexha (Foto)

Këngëtarja shqiptare që po bën karrierë në Amerikë, Bebe Rexha ka paralajmëruar për një vit me befasi. Bebe në profilin e saj në Instagram ka lënë me shenjë se diçka e re do të vije së shpejti. Flitet se Bebe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.383Z

Bebe Rexha, yll që fëmijë

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare ka publikuar një video të fëmijërisë së saj në rrjetin social Instagram. Bebe Rexha tregon se që fëmijë e ka pasur muzikën në zemër. Ishte viti 1995 kur familja e saj e bëri atë ajo video dhe askush nuk e dinte që Bebe do të kishte nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.297Z

Bebe Rexha mahnit me fustanin e kuq (Foto/Video)

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj në “Instagram” me disa fotografi në të cilat tërheq vëmëndjen me një fustan të kuq. Përveç fotove, nuk ka munguar dhe një video ku Bebe inçizon linjat e mrekullueshme trupore në fustanin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.303Z

Bebe Rexha vjen në Tiranë më 9 shtator

Ylli më i ri i muzikës elektro-pop Bebe Rexha pritet të mbërrijë në kryeqytet.26 vjeçarja me origjinë shqiptare, e cila ka spikatur si autore tekstesh për shumë këngë të njohura të yjeve të muzikës ndërkombëtare, por edhe për stilin e saj unik si këngëtare, do të performojë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.380Z

Bebe Rexha do të prezantojë MTV EMA 2016

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, do të prezantojë këtë vit ceremoninë e cmimeve për Evropë MTV EMA 2016, e cila do të mbahet më 9 nëntor. Në një prezantim në New York, MTV ka përmendur hitet e famshme të Bebe Rexhës duke thënë se ajo meriton që të udhëh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.546Z

Bebe Rexha grushton aktorin Sylvester Stallone

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha së fundmi ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor. Bebe ka postuar një fotografi në rrjetin e saj social Instagram ku shihet me aktorin e famshën Sylvester Stallone. Bukuroshja shihet duke grushtuar aktorin 71 -vjeçar gjatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.119Z

Bebe Rexha në pishinë pa bikini

Bebe Rexha po punon për videoklipin e këngës së saj më të fundit In the name of love, një bashkëpunim ky me Martin Garrix. Këngëtarja shqiptare ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një pjesë nga xhirimet e klipit. Ajo shfaqet në pishinë e veshur me rroba, dhe jo me bikini siç d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama