Rezultate te kerkimit per termin: +Bebe +Rexha

Total: 175
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.883Z

Bebe Rexha ne mbeshtjete te kombetares shqiptare

0 brbr brbrNdeshja qe hyri ne histori Serbi-Shqiperi nuk ka lene indiferente as yllin e muzikes moderne amerikane me origjine shqiptare Bebe Rexhenbrbr brbrBleta Rexha e njohur me emrin e artit si Bebe Rexha eshte shqiptarja nga Dibra e Madhe qe po shkelqen ne muziken amerikane por ajo asnjehere nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.475Z

Bebe Rexha puth kostumin popullor shqiptar

0 brbr brbrKengetarja dhe tekst-shkruesja e suksseshme Bebe Rexha qe po zhvillon karrieren ne Amerike ka pasur nje surprize te kendshme ne vendin ku kishte zgjedhur te festonte Halloween-inbr Bebe per naten e Halloween-it kishte veshur nje fustan te shkurter ku i nxirrte ne pah gjithe sensualitetin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.618Z

Bebe Rexha një bashkëpunim me Nicki Minaj

Bebe Rexha u bë e njohur falë teksteve të famshme që shkroi si The Monster një bashkëpunim i suksesshëm mes Rihanna dhe Eminem, por ajo nuk u ndal me kaq. Bebe Rexha vijoi edhe me All Hands On Deck hiti i Tinashe. Pasi doli në skenë duke përfaqësuar veten si këngëtare, me Hey mama, apo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.232Z

Bebe Rexha nuk përmbahet

Transmetuar më 13.06.2016 - 15:31 Këngëtarja shqiptaro-amerikane me famë ndërkombëtare Bebe Rexha, është shfaqur joshëse dhe me forma tunduese në Los Angelos. 26-vjeçarja e cila po korr sukses në industrinë muzikor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.175Z

Bebe Rexha nuk di të ndalet...

Këngëtarja dhe tekstshkruesja me orgjinë shqiptare, Bebe Rexha po ndihmon reperen Iggy Azalea për albumin e saj të dytë. "Jam kënaqur shumë duke shkruajtur disa rreshta me Bebe Rexhën dhe bashkëpunëtorin e saj”, ka shkruar reperja aus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.680Z

Bebe Rexha nuk di të ndalet, tani edhe aktore

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha pas sukseit të jashtëzakonshëm në muzikë tashmë ka vendosur që ti provojë aftësitë e saj në aktrim. Këngëtarja ka bërë të ditur lajmin me anë të një postimi në Instagram kur shprehet se filmi Home do të vijë së shpejti. 28-vjeçar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.365Z

Bebe Rexha provokon sërish

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të suksesshme me origjinë shqiptare. 26 vjeçarja njihet gjithashtu dhe për fotot e saj provokuese. Bebe ka postuar në Instagram dy foto në të cilat ka ekspozuar dekoltenë e saj teksa duket vërtet seksi. /Oranews.tv/ Të parët për lajmin e fun

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama