Rezultate te kerkimit per termin: +Bebe +Rexha

Total: 175
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.589Z

Bebe Rexha xhiron videoklipin e ri

Pas bashkëpunimit të suksesshëm me Martin Garrix, Bebe Rexha do të publikojë një tjetër videoklip. Bëhet fjalë për këngën I got you. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare ka nisur tashmë xhirimet për klipin. Ajo ka publikuar një video në llogarinë e saj një Instagram ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.486Z

Bebe Rexha drejt një ylli botërorë (Video + Foto)

Bebe Rexha ka vendosur të grabit pozita në top-listat botërore me këngën e saj debutuese “I Can’t Stop Drinking About You” Këngë është e zhanrit elektro-pop dhe është pritur kogja mirë në mbarë botën e gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.129Z

A është Bebe Rexha apo Era Istrefi? (Video)

Këngëtarja shqiptare që po bën karrierë të suksesshme në Amerikë, Bebe Rexha duket si një lloj sozie e Era Istrefit. Me flokët e saj bionde, Bebe ka postuar një video ku duket shumë e ngjashme me Era Istrefin dhe lëvizjet e saj skenike

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.990Z

Performanca e mrekullueshme e Bebe Rexha në shown e Jimmy Fallon

Këngëtarja  me origjinë shqiptare Bebe Rexha dhe Louis Tomlinson kanë goditur skenën me performancën e tyre  në shoun e Jimmy Fallon mbrëmjen e së premtes në qytetin e  Nju Jorkut. Për këngëtaren ishte hera e parë  që interpretonte këngën livë në television &nb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.034Z

Pitbull bashkëpunon me shqiptaren Bebe Rexha për albumin e ri

SHBA - Reperi i njohur Pitbull ka publikuar të dhëna lidhur me albumin e tij më të ri të quajtur “Globalization”, ku parashikohen bashkëpunime me Chris Brown, Jennifer Lopez, Sean Paul etj. Ajo që bie në sy është bashkëpunimi me yllin më të ri të muzikës pop, shqiptaren Be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.041Z

Bebe Rexha shkëlqeu gjatë performancave të saj në MTV EMA 2016 |FOTO

Transmetuar më 07.11.2016 - 12:15 Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, Rexha ishte një nga yjet botërore që shkëlqeu me performancat e saj në ceremoninë ndarëse MTV EMA 2016. Bebe Rexha, vërtet nuk arriti tÃ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.726Z

Ja si kënaqet Bebe Rexha (Video/Foto)

Këngëtarja Bebe Rexha ende nuk i ka përfunduar turnet e saj nëpër shumë vende. Por, edhe pak kësaj, ajo ka aq shumë energji dhe nuk duket aspak e lodhur, shkruan Indeksonline. Bebe sa herë që mban një koncert publikon video apo foto të at

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama