Rezultate te kerkimit per termin: +Bebe +Rexha

Total: 175
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.232Z

Bebe Rexha nuk përmbahet

Transmetuar më 13.06.2016 - 15:31 Këngëtarja shqiptaro-amerikane me famë ndërkombëtare Bebe Rexha, është shfaqur joshëse dhe me forma tunduese në Los Angelos. 26-vjeçarja e cila po korr sukses në industrinë muzikor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.175Z

Bebe Rexha nuk di të ndalet...

Këngëtarja dhe tekstshkruesja me orgjinë shqiptare, Bebe Rexha po ndihmon reperen Iggy Azalea për albumin e saj të dytë. "Jam kënaqur shumë duke shkruajtur disa rreshta me Bebe Rexhën dhe bashkëpunëtorin e saj”, ka shkruar reperja aus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.680Z

Bebe Rexha nuk di të ndalet, tani edhe aktore

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha pas sukseit të jashtëzakonshëm në muzikë tashmë ka vendosur që ti provojë aftësitë e saj në aktrim. Këngëtarja ka bërë të ditur lajmin me anë të një postimi në Instagram kur shprehet se filmi Home do të vijë së shpejti. 28-vjeçar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.365Z

Bebe Rexha provokon sërish

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të suksesshme me origjinë shqiptare. 26 vjeçarja njihet gjithashtu dhe për fotot e saj provokuese. Bebe ka postuar në Instagram dy foto në të cilat ka ekspozuar dekoltenë e saj teksa duket vërtet seksi. /Oranews.tv/ Të parët për lajmin e fun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.307Z

Flori tallet me Bebe Rexha-n

Me anë të postimit të një fotoje në Instagram, Flori Mumajesi është tallur me kompozitoren Bebe Rexha, teksa ajo ka pozuar në tualet. Kjo foto, mesa duket është tejet fyese për Florin, ndërsa bashkëngjitur saj ai ka shkruar: "foto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.151Z

Paralajmëron Bebe Rexha (Foto)

Këngëtarja shqiptare që po bën karrierë në Amerikë, Bebe Rexha ka paralajmëruar për një vit me befasi. Bebe në profilin e saj në Instagram ka lënë me shenjë se diçka e re do të vije së shpejti. Flitet se Bebe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.383Z

Bebe Rexha, yll që fëmijë

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare ka publikuar një video të fëmijërisë së saj në rrjetin social Instagram. Bebe Rexha tregon se që fëmijë e ka pasur muzikën në zemër. Ishte viti 1995 kur familja e saj e bëri atë ajo video dhe askush nuk e dinte që Bebe do të kishte nj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama