Rezultate te kerkimit per termin: +Bejte

Total: 204
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.247Z

Gjyqi, imamët bejte Bashës: Çbën kështu more Lulzim, sshembet diktatura me ledhatim

Seanca e gjyqit ndaj imamëve të vetëshpallur e zhvilluar sot në Gjykatën e Krimeve të Rënda është karakterizuar sërish nga tension mes të pandehurve dhe gjyqtarëve. I pandehuri Gerti Pashaj i ka quajtur gjyqtarët kriminelë dhe armiq të Islamit, teksa ka kërkuar llogari për shkresat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.166Z

Genta ne nje sfide te forte per bejte Situate gazmore ne shtepi

shte koha per te folur per nje tjeter personazh te shtepise. shte fjala per Genten poeteshen e shtepise se BB. Duket se te thururit vargje per te eshte gjeja me e natyrshme ne bote por sonte do ta kete punen pisk. Ne shtepi do te vije dikush per ta sfiduar dhe ka per te qene nje sfide e forte. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.439Z

Jashtë mikrofonit në Kuvend/ Bejte e Blushit nga gozhda tek vrimaReagimi i Ramës dhe Gjiknurit

Akuza, kundërpërgjigje dhe batuta mes ministrit të Energjisë dhe Industrisë Damian Gjiknuri kreut të LIBRA-s Ben Blushi në seancën e sotme plenare në Kuvend. Sapo nisi të fliste nga foltorja e Parlamentit Blushi, lëshoi akuza në drejtim të qeverisë, të cilat u replikuan nga Gjinku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.163Z

Lushnja, kërkohet një maskë për portierin Bejte

Nga Julian Kasapi Nga të dëmtuarit, Canka është bashkuar dje me grupin, pritet riaftësimi i plotë i Gjonit, ndërsa Xhafa do të qëndrojë disa ditë larg fushave Verdhejeshilët e kanë nisur javën stërvitore me shijen e fitores, edhe pse ishte thjesht një miqësore ajo me Shkumbinin, që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.405Z

Ja festimi: Të gjithë duan të ngjiten mbi karrocë (dhe një bejte)

Pavarësisht eliminimit që në fazën me grupe në Euro 2016, qeveria shqiptare i organizoi një pritje të sforcuar prej kampionësh ekipit kombëtar. Për lojtarët kuqezi u bllokuan rrugët kryesore në Tiranë. Ata u pritën në Ministrinë e Jashtme, ku disave iu dha pasaporta diplomatike. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.931Z

Kur Hysni Kapo i thurte bejte Sali Berishës

Në gazetën DITA vijon botimi i pjesëve të ditarit të shoqëruesit të Hysni Kapos, Nexhip Pajaj. Ne nje pjese te tij flitet per karakterin e mjekut Berisha por edhe per nje bejte qe Hysni Kapo e kishte krijuar vete dhe e kendonte kur ishte me njerezit e sherbimit ne versionin labçe per te zbut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.045Z

Këshilltari i Metës, bejte me mesazh brenda për ditëlindjen e LSI-së

Këshilltari i Ilir Metës për mediat, Emiljano Aleksi i ka kushtuar një bejte partisë së tij. Kjo përkon me rastin e ditëlindjes së LSI-së. Me këtë rast Aleksi ka shkrepur një foto te godona e selisë qendrore të partisë. Ja cila është bejtja e tij: LSI, o jetëgjatë, Ti kurrë s'p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama