Rezultate te kerkimit per termin: +Bejte

Meta: total 209 / total_found 209 / time 0.000 / keyword[0] bejte / docs[0] 209 / hits[0] 277 /
Genta ne nje sfide te forte per bejte Situate gazmore ne shtepi
  • 2012-05-05

Genta ne nje sfide te forte per bejte Situate gazmore ne shtepi

shte koha per te folur per nje tjeter personazh te shtepise. shte fjala per Genten poeteshen e shtepise se BB. Duket se te thururit vargje per te eshte gjeja me e natyrshme ne bote por sonte do ta kete punen pisk. Ne shtepi do te vije dikush per ta sfiduar dhe ka per te qene nje sfide e forte. P

Liami e Arbri bisedojne afer njeri-tjetrit Disa skualifikime gjate performimit te proves
  • 2012-05-04

Liami e Arbri bisedojne afer njeri-tjetrit Disa skualifikime gjate performimit te proves

Vajzat fillojne qe te merren me pastrimin kuzhines te cilen e kane bere pis me lojerat qe kane sajuar me njeri-tjetrin. Ndersa Liami dhe Arbri flasin me njeri-tjetrin per tatuazhet e deshirat qe kane per ta bere nje te tille. Ndersa Arbri e pyet per arsyen se perse e ka nderruar emrin dhe se kur e

Malko: Diçka në favor të Lushnjës do të ndodhë në Lezhë
  • 2012-04-28

Malko: Diçka në favor të Lushnjës do të ndodhë në Lezhë

Nga Julian Kasapi Trajneri Saimir Malko thekson se ndeshja me Gramozin është vlerësuar drejt dhe pret 3-pikëshin e radhës nga skuadra e tij Skuadra lushnjare ka mbyllur dje javën stërvitore në kuadër të takimit të sotëm me Gramozin në Roza Haxhiu. Këtë kundërshtar myzeqarët e kanë

Gramshi mbetet mace e zezë për Lushnjën
  • 2012-04-23

Gramshi mbetet mace e zezë për Lushnjën

Nga Gramshi, Artan Paja Gramshiotët kanë barazuar pa gola në fushën e tyre me lushnjarët, të cilët duket se tani duhet të mendojnë më shumë për ndeshjen shtesë   Gramshi Lushnja 0-0   Gramshi: Lo.Koçi, Su.Kaloshi, Kote, Çekrezi, Sa.Kaloshi, Trashi, Duka (F.Çekrezi 65), Myftar

Nga Lushnja, Julian Kasapi
  • 2012-04-19

Nga Lushnja, Julian Kasapi

Ndryshe nga ndeshjet e mëparshme, verdhejeshilët kanë vuajtur këtë radhë në Roza Haxhiu, por në fund kanë marrë 3 pikët Lushnja Iliria       2-0 Shënues: Xhafa 48, Canka 83 Lushnja: Bejte, Xhafa, Hasalla, M.Sula (Allkanjari 32), E.Sula, Topi, Ruço (Gjyla 54), Dervishi (Gjoni 10)

Spektakël në Kavajë, Lushnja i jep leksion Besës
  • 2012-04-16

Spektakël në Kavajë, Lushnja i jep leksion Besës

Nga KAVAJA, LEONARD DUSHKU Në një stadium të tejmbushur, lushnjarët kanë marrë tri pikë, duke shuar çdo ëndërr të kavajasve për tu ngjitur direkt në superiore BESA – LUSHNJA 1-2 Shënues: Bubeqi 66 / Dervishi 19, Canka 83   Besa: Bakaj, Frashëri (Perja 55), Krasniqi, Hoxha,

Ngacmime e shaka ne dhomen e ndenjes Ne oborr thashetheme per Erionin
  • 2012-04-10

Ngacmime e shaka ne dhomen e ndenjes Ne oborr thashetheme per Erionin

Banoret ndodhen ne dhomen e ndenjes dhe per nje fare kohe bisedojne me njeri-tjetrin per tema te ndryshme dhe shpesh shkembejne edhe ironi e ngacmimeve. Keshtu Ermali ngacmon me ironi Gerten. Franceska dhe Graciano dalin jashte ne oborr per te pire cigare ndersa brenda vazhdojne bisedat. Frances

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama