Rezultate te kerkimit per termin: +Bejte

Meta: total 209 / total_found 209 / time 0.000 / keyword[0] bejte / docs[0] 209 / hits[0] 277 /
Luftëtari dhe Kukësi marshojnë, Besa e treta, Lushnja zbret e katërta
  • 2012-03-31

Luftëtari dhe Kukësi marshojnë, Besa e treta, Lushnja zbret e katërta

Java e 22-të e kategorisë së parë ka dhuruar bollek golash, por ka pasur edhe rezultate të paprituara. Luftëtari ka fituar 3-0 në shtëpi ndaj Butrintit dhe tashmë ngjiten në kuotën e 53 pikëve. Kukësi e nisi keq ndeshjen me Adën, pasi janë miqëtë nga Velipoja që shënojnë golin e

Lushnja kërkon ndihmën e tifozëve edhe në Ruzhdi Bizhuta
  • 2012-03-30

Lushnja kërkon ndihmën e tifozëve edhe në Ruzhdi Bizhuta

Nga Julian Kasapi Skuadra myzeqare humbet mesfushorin Alban Byzhyti deri në fund të sezonit, për shkak të dëmtimit që pësoi ndaj Luftëtarit  Fitorja e së shtunës që shkoi me Luftëtarin pati edhe kosto për lushnjarët. Në atë ndeshje Lushnja humbi shërbimet e njërit prej futbollis

No Pic available
  • 2012-03-29

Mantho Bala: Spiro Koleka deshi të më shkatërrojë familjen

Vijon intervista e ish-zëvendësministrit të Arsimit dhe Kulturës, Mantho Bala. Ndërsa për disa numra me radhë ka treguar jetën e tij në shkëlqim, pikërisht në numrin e sotëm ai ruan për lexuesin e gazetës sonë surprizat

No Pic available
  • 2012-03-06

Surprizat e Big Brother per konkurrentet

Nata e pare e Big Brother Albania 5 ka nisur plot surpriza. Spektakli i nates se pare mbyllet me 15 konkurente te cilet nuk jane ende banore definitiv. Momentin qe do te konfirmohen do ta vendose Vellai i Madh. E para qe hyri ne shtepine e madhe te Big Brother ishte Gentiana. Vajza nga Devolli qe fa

22 vjet komunist, 22 vjet antikomunist
  • 2012-03-06

22 vjet komunist, 22 vjet antikomunist

Share (Skicë për një biografi politike për Sali Berishën) Nga Mero Baze   Për Sali Berishën viti 2012 ka një domethënie të veçantë. Sivjet ai mbush vitin e 22-të si antikomunist duke barazuar kështu 22 vitet e jetës së tij si komunist. Shqipëria ka pasu

Karnavalet e Pavarësisë
  • 2012-02-20

Karnavalet e Pavarësisë

Me sloganin 100 vjet pavarësi – 100 orë karnavale festohen karnavalet këtë vit në Shkodër. Programi shtrihet në 100 orë, prej të shtunës në të martë. Qytetarë të shumtë janë grumbulluar në sheshin qendror të qytetit. Në hyrje të pedonales është ndërtuar një urë simbol

No Pic available
  • 2012-02-19

"Big Brother 5" Jeta e konkurrentëve jashtë shtëpisë

TIRANE- Ka nisur dje në një spektakël gji gant ngjyrash, edicioni i pestë i reality shou-t më të ndjekur në Shqipëri, "Big Brother 5". Nën drejtimin e Arbana Osmanit dhe me analizën e hollë të opinionistit Arjan Konomi, i cili rikthehet n&e