Rezultate te kerkimit per termin: +Bejte

Total: 204
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.292Z

Byzhyti: Kemi grupin më të mirë të kategorisë së parë

Nga Julian Kasapi Mesfushori lushnjar Alban Byzhyti thekson se skuadra e tij nuk mund të dështojë këtë sezon, sepse i ka të gjitha mundësitë për sukses Pavarësisht temperaturave të ulëta, skuadra lushnjare, e drejtuar nga trajnerët  Sajmir Malko dhe Dritan Çuko ka zhvilluar një sea

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.061Z

Berberë të gjuhës, samarxhinj të lirisë..!

Rafizi s'e kupton Gjykatën, Gjykata s'e kupton Rafizin..! Marrim nisje nga bejtet e Rafiz Halitit që ia qet ky Gjykatës kushtetuese, e cila "gjatë kohë është duke bërë politikë ditore, sepse gjithçka që ka të bëjë me të drejtat e shqiptarëve, në këtë gjykatë merren vendime në d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.561Z

Karnavalet e Pavarësisë

Me sloganin 100 vjet pavarësi – 100 orë karnavale festohen karnavalet këtë vit në Shkodër. Programi shtrihet në 100 orë, prej të shtunës në të martë. Qytetarë të shumtë janë grumbulluar në sheshin qendror të qytetit. Në hyrje të pedonales është ndërtuar një urë simbol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.425Z

Lushnja harron të fitojë edhe brenda, këtë radhë e ka me gjykimin

Nga Julian Kasapi Lushnja Besëlidhja          1-1 Shënues: Topi 50 / Miliç 24 Lushnja: Bejte, Mërtiri (Metushi 72), Sula, Sulo, Bufasi, R.Sula (Ruço 62), Dervishi (Gjoni 35), Topi, Byzhyti, Allkanjari, Canka. Trajner: R. Baballëku. Besëlidhja: Xhika, Kepi, Gruda, Shytani, Peqini, Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.256Z

Surprize per Genten takimi me Eltonin

shte koha te flasin per Genten e cila ka qene nje nga banoret me te komentuara te BB e cila kjo pervoje per te ka qene teper te vecante. Arbana kerkon lidhjen me shtepine flet me Genten dhe e pyet si ndihet dhe cili eshte personin qe i ka munguar me shume. Ajo e fton te dali ne oborr dhe te shoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.319Z

Përfundon në barazim takimi Lushnja-Shkumbini

Shijak - Ndeshja hapëse e javës së 17-të në Superligën shqiptare, Lushnja-Shkumbini, është mbyllur në barazim 1-1. Ndeshja është luajtur në stadiumin “Tofik Jashari” për shkak se fusha e Lushnjes ishte e pezulluar për incidentin me futbollistin e Apolonisë, Shoshi. Të parët

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama