Rezultate te kerkimit per termin: +Bejte

Total: 204
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.439Z

Jashtë mikrofonit në Kuvend/ Bejte e Blushit nga gozhda tek vrimaReagimi i Ramës dhe Gjiknurit

Akuza, kundërpërgjigje dhe batuta mes ministrit të Energjisë dhe Industrisë Damian Gjiknuri kreut të LIBRA-s Ben Blushi në seancën e sotme plenare në Kuvend. Sapo nisi të fliste nga foltorja e Parlamentit Blushi, lëshoi akuza në drejtim të qeverisë, të cilat u replikuan nga Gjinku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.163Z

Lushnja, kërkohet një maskë për portierin Bejte

Nga Julian Kasapi Nga të dëmtuarit, Canka është bashkuar dje me grupin, pritet riaftësimi i plotë i Gjonit, ndërsa Xhafa do të qëndrojë disa ditë larg fushave Verdhejeshilët e kanë nisur javën stërvitore me shijen e fitores, edhe pse ishte thjesht një miqësore ajo me Shkumbinin, që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.405Z

Ja festimi: Të gjithë duan të ngjiten mbi karrocë (dhe një bejte)

Pavarësisht eliminimit që në fazën me grupe në Euro 2016, qeveria shqiptare i organizoi një pritje të sforcuar prej kampionësh ekipit kombëtar. Për lojtarët kuqezi u bllokuan rrugët kryesore në Tiranë. Ata u pritën në Ministrinë e Jashtme, ku disave iu dha pasaporta diplomatike. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.931Z

Kur Hysni Kapo i thurte bejte Sali Berishës

Në gazetën DITA vijon botimi i pjesëve të ditarit të shoqëruesit të Hysni Kapos, Nexhip Pajaj. Ne nje pjese te tij flitet per karakterin e mjekut Berisha por edhe per nje bejte qe Hysni Kapo e kishte krijuar vete dhe e kendonte kur ishte me njerezit e sherbimit ne versionin labçe per te zbut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.045Z

Këshilltari i Metës, bejte me mesazh brenda për ditëlindjen e LSI-së

Këshilltari i Ilir Metës për mediat, Emiljano Aleksi i ka kushtuar një bejte partisë së tij. Kjo përkon me rastin e ditëlindjes së LSI-së. Me këtë rast Aleksi ka shkrepur një foto te godona e selisë qendrore të partisë. Ja cila është bejtja e tij: LSI, o jetëgjatë, Ti kurrë s'p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.028Z

Namik Dokle: Shkruaj drama, por edhe bejte në Parlament

Shpeshherë nëpër seancat parlamentare, mënyra se si zhvillohet situata apo se si shkon debati, më bën të shkruaj edhe poezi”. Kështu shprehet deputeti-dramaturg Namik Dokle në një intervistë për “Gazeta Shqiptare”, ndë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.631Z

Shkumbini: Në Laç, si në vitin 1997

(ALBANIA SPORT) – Portieri i Shkumbinit, Ibrahim Bejte, u godit me sende të forta në ndeshjen e humbur në Laç (1-0), duke qëndruar për rreth 4 minuta i shtrirë në zonën e tij. Presidenti i Shkumbinit, Dyrmishi: “Takimin në Laç e kemi ndjekur sikur të ishim 13 vjet më parë, në viti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama