Rezultate te kerkimit per termin: +Bejte

Total: 204
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.961Z

Shpresa humbet përsëri, 4-2 ndaj Bjellorusisë

Kombëtarja U-21, e drejtuar nga Artan Bushati, ka pësuar humbjen e radhës në grup, këtë herë në transfertë me Bjellorusinë. Pavarësisht optimizmit të shprehur nga futbollistët dhe trajneri Artan Bushati, kombëtarja nuk ka ndryshuar asnjë presje krahasuar me ndeshjet e zhvilluara deri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.202Z

Gramshi mbetet mace e zezë për Lushnjën

Nga Gramshi, Artan Paja Gramshiotët kanë barazuar pa gola në fushën e tyre me lushnjarët, të cilët duket se tani duhet të mendojnë më shumë për ndeshjen shtesë   Gramshi Lushnja 0-0   Gramshi: Lo.Koçi, Su.Kaloshi, Kote, Çekrezi, Sa.Kaloshi, Trashi, Duka (F.Çekrezi 65), Myftar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.570Z

Mikel Canka ekzekuton edhe Besën

Nga Lushnja, Julian Kasapi Sulmuesi lushnjar, pas tregolëshit në sfidën me Elbasanin, rezulton vendimtar edhe me kavajasit, në një ndeshje me shumë raste të humbura Lushnja Besa        1-0 Shënues: Canka 65 Lushnja: Bejte, Mërtiri, Ruço, Hasalla (Sulo 54), Bufasi, Topi, R.Sula

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.547Z

Rrjedh përfundimisht Berisha: Qorton gazetat e veta, për vargjet e botuara gabim

    Kryeministri Sali Berisha është përfshirë në një lojë banale me botuesit e vet, rreth përpjekjeve të tij për të denigruar liderin e opozitës, Edi Rama duke cituar dy vargje të një bejte të gjatë të Arshi Pipës për Enver Hoxhën. Në mbledhjen e fundit të qeverisë, Berisha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.730Z

Peskara 2009, Shqipëria zbardh listën e futbollistëve

Tiranë- Federata Shqiptare e Futbollit publikoi sot listën e futbollistëve që do të përfaqësojnë Shqipërinë në Lojrat Mesdhetare ‘Peskara 2009’. Trajneri i Kombëtares shqiptare në Lojrat Mesdhetare, Artan Bushati, ka përzgjedhur 18 futbollistë të rinj, prej të cilëve vetëm Klo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.641Z

Provat e fundit

01/05/10 17:30 Banorët janë mbledhur në homën e ndenjjes, pranë televizorit që ndërtuan vetë, pasi tashmë do të bëjnë provat finale për këtë javë, për tia lënë vendin më pas ekzekutimit të provës gjatë spektaklit. Kështu banorët vendosin karriket përballë televizori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.270Z

Debati i Miri-Valentina

05/02/10 23:50 Me ne fund byreku eshte gati. E ndersa hane byrek banoret bisedojne ndermjet tyre. Pasi mbarojne se ngreni byrekun dhe embelsirat ata fillojne te bejte punet e darkes. Keshtu Graciela dhe Erjoni merren me larjen e eneve dhe shkembejne batuta e te qeshura me njeri-tjetrin. Ne d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama