Rezultate te kerkimit per termin: +Bejte

Meta: total 209 / total_found 209 / time 0.000 / keyword[0] bejte / docs[0] 209 / hits[0] 277 /
Bizhdili rikonfirmon Mërgjyshin, skuadra e re nis me kryeqytetasin
  • 2014-05-27

Bizhdili rikonfirmon Mërgjyshin, skuadra e re nis me kryeqytetasin

Nga Gjergj Vyshka Te verdhezinjtë, edhe pse janë lakuar emrat e Poçit dhe Bubeqit, sdo të ketë lëvizje në bankinë Presidenti i kavajasve ka vendosur që të vazhdojë bashkëpunimin që kishte firmosur për 2 vjet Artan Mërgjyshi do të vazhdojë të jetë trajneri i Besës dhe në Kategor

No Pic available
  • 2014-05-14

Zbardhen planet, ja ata që ikin nga Besa

TIRANE-Besa e sezonit që lamë pas, ku verdhezinjtë dështuan duke mos mbijetuar në Superiore, ka pasur një grup heterogjen për sa i përket mënyrës sesi lojtarët i kishin ndërtuar marrëdhëniet me klubin. Tashmë që sezoni p

Beteja Basha-Topalli dhe deformimi i diskursit politik
  • 2014-04-11

Beteja Basha-Topalli dhe deformimi i diskursit politik

Nga Luan Kurti U rikonfirmua edhe njëherë gjatë përkujtimit të ngjarjeve tragjike të 2 Prillit 1991 në Shkodër, konflikti i hapur midis Bashës dhe Topallit. Përtej retorikave që fajësonin Ramiz Alinë dhe strukturat e ish-Sigurimit të Shtetit të dikurshëm për humbjen e katër jetëve

Flamurtari nuk di më si fitohet!
  • 2014-02-09

Flamurtari nuk di më si fitohet!

Besa mund 4-1 në transfertë vlonjatët. Teutës i ikën nga duart fitorja në minutat shtesë Ermal Kuka Nëse derbi i kryeqytetit i luajtur të premten ka çuditur me spektaklin që kanë dhuruar tifozët në shkallët e stadiumit, dy ndeshjet e luajtura dje në Kategorinë Superiore kanë çudit

No Pic available
  • 2014-01-15

Agim Faja: “Origjina e botës”, ai skandalizon vërtet shqiptarët arti?

TIRANE- Desh harrova për çka shkruaje lidhur me Gustav Kurben, i cili, meqë vinte nga një qytet i vogël në periferi të Francës, shoqëria e sofistikuar parisiane e quante provincial, madje edhe katundar. Mirë, mirë, por ata që e konsideron

No Pic available
  • 2013-12-16

Partizani përmbys Besën, 4 pikë larg Skënderbeut

Skënderbeu duket se tani e tutje do t'i duhet të bëjë llogaritë vetëm me Partizanin. Tre gola për tri pikë dhe ruajtje e vendit të dytë. Dopietë e Renato Hyshmerit dhe "vulë" përfundimtare në kohën shtesë e Demirit; Part

Estradë në Kastrioti-Bylis, rishfaqen hijet e trukimeve
  • 2013-12-01

Estradë në Kastrioti-Bylis, rishfaqen hijet e trukimeve

Pamje qesharake në Krujë gjatë fitores 2-1 të vendasve Ermal Kuka Kategoria Superiore nuk arrin të shkëputet dot nga hijet e dyshimeve për përcaktimin e rezultateve të ndeshjeve. Për më tepër, skuadrat shqiptare gjejnë mënyrën më qesharake për të bërë që të lindin këto dyshime

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama