Rezultate te kerkimit per termin: +Bejte

Meta: total 209 / total_found 209 / time 0.000 / keyword[0] bejte / docs[0] 209 / hits[0] 277 /
Tjetër gabim i kreut, përfiton përsëri Kukësi
  • 2013-11-24

Tjetër gabim i kreut, përfiton përsëri Kukësi

Skënderbeu e Teuta ndalen në barazim në transfertë. Kuksianët janë të tretët Ermal Kuka Nëse dy javë më parë do të flitej për titullin kampion në Kategorinë Superiore, pakkush do ta përfshinte në këtë garë skuadrën e Kukësit. Por kanë mjaftuar dy ndeshje radhazi ku Skënderbe

No Pic available
  • 2013-11-23

Skënderbeu dhe Teuta me të njëjtin hap, “pickon” Kukësi

Kategoria Superiore startoi të shtunën fazën e dytë të saj me tri ndeshje dhe 7 gola të shënuar. Një fitore minimale e Kukësit në “Zeqir Ymeri” dhe dy barazime në Kavajë e Ballsh. Dy kryesuesit ecin kësisoji me të nj&e

Fitojnë skuadrat e fundit  rihapet plotësisht Superiorja
  • 2013-11-11

Fitojnë skuadrat e fundit rihapet plotësisht Superiorja

Tani renditjen e kampionatit e mbyll Tirana që u mund nga Kukësi Ermal Kuka Kategoria Superiore, pas ndeshjeve të fundit të fazës së parë, është rihapur plotësisht. Nuk bëhet fjalë vetëm për luftën për titull apo atë për të siguruar një vend luksi që të çon në Europa League,

No Pic available
  • 2013-11-10

Ka “festival” golash në Vlorë, Tirana katandiset e fundit…

KUKES-Kukësi dhe Flamurtari janë rikthyer me fitore në fushat e tyre, pas dënimeve që kishte dhënë Disiplina karshi tyre, cka i detyroi të “migrojnë” në stadium të ndryshme në katër javë si pritës. Kukësi &eu

No Pic available
  • 2013-11-02

Flamurtari fundos keq bardheblutë, Lushnja vijon ngjitjen

TIRANE-Fundosja e Tiranës nuk ka fund. Mundet jo vetëm në transfertë, por edhe para tifozëve të vet. Madje nuk ia del as me “të mbyturit”, në të njëjtën situatë si ajo, sikurse ndodhi kësaj here me vlonjatët e Ernest G

No Pic available
  • 2013-11-01

Kastrioti bën surprizën, i shkakton Teutës humbjen e parë

DURRES-Rikthehet sërish “skema” e zhvillimit me tri ditë në javë e ndeshjeve të Kategorisë Superiore, dicka e ndaluar edicionin e kaluar nga UEFA, si një masë për parandalimin e trukimeve, aq shumë të përfolura në kampionat

Esse: Nga fletë-rrufejanë Standartizëm
  • 2013-10-22

Esse: Nga fletë-rrufejanë Standartizëm

Më 6 shkurt të vitit 1967, Enver Hoxha mbajti një fjalim të rëndësishëm, me titull “Revolucionarizimi i mëtejshëm i partisë dhe i pushtetit”, më pas të njohur edhe thjesht si “fjala e 6 shkurtit”; dhe që luajti rol parësor në shndërrimet e mëdha politike dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama