Rezultate te kerkimit per termin: +Bejte

Meta: total 209 / total_found 209 / time 0.000 / keyword[0] bejte / docs[0] 209 / hits[0] 277 /
No Pic available
  • 2013-10-20

Esse: Nga fletë-rrufejanë Standartizëm

Më 6 shkurt të vitit 1967, Enver Hoxha mbajti një fjalim të rëndësishëm, me titull “Revolucionarizimi i mëtejshëm i partisë dhe i pushtetit”, më pas të njohur edhe thjesht si “fjala e 6 shkurtit”; dhe që luajti

No Pic available
  • 2013-10-05

Arben Duka: Dhimbjet i mposhtvetëm me morfinë e satirë

Të tjera rreth shkrimit E të tjera e të Tjera- Vargjet e Dukes TIRANE- Është ulur në një kënd të errët. Ndër gishta cigarja po digjet deri në filtër. Mbi tavolinë një gotë uji, një dosje, dy celularë…. Karrigen e thjeshtë

Si u internua në Kote anëtari i Byrosë Politike, Abdyl Këllezi
  • 2013-09-17

Si u internua në Kote anëtari i Byrosë Politike, Abdyl Këllezi

Si u ekzekutua ish zëvendëskryeministri. Si iu dha lajmi familjarëve   Gëzim Llojdia Kota është një qytet, por dhe një fshat. Ndodhet buzë Shushicës dhe ka një vjetërsi moshe prej 50 vjet. Është krijuar si fillim fermë blegtorale e Llakatundit aty nga viti 61. Më vonë ndahet dhe b

No Pic available
  • 2013-08-29

Kanada, shqiptarja nga pastruesenë drejtoreshë e 200 mln dollarëve

$(function() { // Basic carousel, no options $('#foo0_banner_dx4').carouFredSel(); // Basic carousel + timer $('#foo1_banner_dx4').carouFredSel({ items : 1, direction : "down", auto : { easing : "elastic",

Këngët e protestës
  • 2013-04-11

Këngët e protestës

Gazeta ShqipKULTURA E PROTESTA/ Këngët që kanë sjellë revolucione/ Zëri i masës dhe cila është gjuha e muzikës në Shqipërinë e pas viteve 90 Në . të errët e ftohtë të kohës, zbriti engjëlli, të më mësonte lutje të re  e kur papritur më zgjidhi duart, ndër shpatulla mu shpa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama