Rezultate te kerkimit per termin: +Bejte

Total: 204
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.045Z

Këshilltari i Metës, bejte me mesazh brenda për ditëlindjen e LSI-së

Këshilltari i Ilir Metës për mediat, Emiljano Aleksi i ka kushtuar një bejte partisë së tij. Kjo përkon me rastin e ditëlindjes së LSI-së. Me këtë rast Aleksi ka shkrepur një foto te godona e selisë qendrore të partisë. Ja cila është bejtja e tij: LSI, o jetëgjatë, Ti kurrë s'p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.028Z

Namik Dokle: Shkruaj drama, por edhe bejte në Parlament

Shpeshherë nëpër seancat parlamentare, mënyra se si zhvillohet situata apo se si shkon debati, më bën të shkruaj edhe poezi”. Kështu shprehet deputeti-dramaturg Namik Dokle në një intervistë për “Gazeta Shqiptare”, ndë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.631Z

Shkumbini: Në Laç, si në vitin 1997

(ALBANIA SPORT) – Portieri i Shkumbinit, Ibrahim Bejte, u godit me sende të forta në ndeshjen e humbur në Laç (1-0), duke qëndruar për rreth 4 minuta i shtrirë në zonën e tij. Presidenti i Shkumbinit, Dyrmishi: “Takimin në Laç e kemi ndjekur sikur të ishim 13 vjet më parë, në viti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.181Z

30-vjeçari, dhunë ndaj ish të dashurës dhe babait të saj

Tiran Historia tronditse e studentes s ekonomikut Edhe pse policia dhe gjykata ia kishin ndaluar takimet me ish t dashurn, nj 30-vjear jo vetm q e ka takuar, por e ka krcnuar dhe dhunuar bashk me t atin e saj. Ngjarja e rnd ka ndodhur n Vor t Tirans, prpara pallatit t posts, ku ndodhet edhe nj bank

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.275Z

Masakron me grushte babain dhe vajzën, arrestohet 30 vjeçari

Vorë, (Tiranë), 20 gusht, NOA Një 30 vjeçar është arrestuar sot nga Policia e Tiranës për ushtrim dhune. Alfons Ramazan Gjoka, banues në Tiranë ka sulmuar dje dhe ka goditur me grushte dhe me shkelma dy persona, babain dhe vajzën e tij. Ngjarja ka ndodhur më datën 10 gusht në n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.794Z

TV Klan fut në sherr Andi Bejtjen me Bushatin

Pyetja e gazetares së TV Klan për kancelaren Merkel, nëse Edi Rama mund të konsiderohet si lider i Ballkanit, ka futur në sherr Andi Bejten dhe Andi Bushatin. Kjo, duke qenë se blogu që drejtohet nga Bushati, Lapsi.al, bënte ironi me këtë pyetje, duke e konsideruar të njëjtën me atë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.960Z

Kukësi thyen Lushnjën e rekordeve, ngjitet i dyti

Nga Bashkim SHALA Kuksianët mposhtin lushnjarët me 2 gola të Malos dhe 1 të Jevdeviçit. Ekipi verior pëson golin e parë në shtëpi nga Canka Kukësi  Lushnja    3-1 Shënues: Malo 6, 69, Jevdeviç 46 / Canka 60 Kukësi: Koçi, Premçi, Pashaj (M.Kola 75), Renxa, Thana, Rexhepi, Lila, J

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama