Rezultate te kerkimit per termin: +Bejte

Meta: total 209 / total_found 209 / time 0.000 / keyword[0] bejte / docs[0] 209 / hits[0] 277 /
Ramës i presin dritat: Po i morëm edhe një aleat Berishës, na heq edhe gjeneratorët
  • 2013-04-09

Ramës i presin dritat: Po i morëm edhe një aleat Berishës, na heq edhe gjeneratorët

Bledar HotiKorçë Ndërpritet energjia elektrike gjatë takimit elektoral që kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama, zhvilloi në turin e dytë të tij në qytetin e Korçës, për të prezantuar programin e PS lidhur me mjedisin, sportin, kulturën dhe trashëgiminë kulturore. Ndërsa ishte du

Thagma/Edi Rama ngatërron Bilishtin me Gramshin
  • 2013-03-26

Thagma/Edi Rama ngatërron Bilishtin me Gramshin

26-03-2013 / Gazeta 55 Edi Rama po ia hedh edhe Nastradinit për bëmat e famshme të tij. Që prej konventës së PS, ku u lançua programi i “Rilindjes”, kryesocialisti mori atributet e një kllouni dhe me torbën e gënjeshtrave në

Myslim Pasha: Athina negocioi për naftën në Jon që në 2011-n
  • 2012-09-07

Myslim Pasha: Athina negocioi për naftën në Jon që në 2011-n

Ylli PataProfesori: Gjithçka u bë nën hundën e Tiranës që ka heshtur Ylli Pata Denoncuesi i Marrëveshjes mes Shqipërisë dhe Greqisë për çështjen e kufirit detar, profesor Myslim Pasha, lëshon sërish alarmin pas lajmeve të përhapura nga mediat botërore dhe shqiptare se Athina ka lid

Stadiumi fillon punimet më 22 shtator, Lushnja do të luaj në Berat
  • 2012-08-09

Stadiumi fillon punimet më 22 shtator, Lushnja do të luaj në Berat

Mësohet se rikonstruksioni i stadiumit Roza Haxhiu do të fillojë në mesin e muajit shtator, duke detyruar verdhjeshilët ti luajnë takimet e Kampionatit dhe Kupës në qytetin e Beratit Nga JULIAN KASAPI Ndërkohë që Lushnja është duke u stërvitur në këtë fazë përgatitore, stafi tekn

Kapiteni Çela: Ky do të jetë sezoni i Lushnjës
  • 2012-07-26

Kapiteni Çela: Ky do të jetë sezoni i Lushnjës

Nga Julian Kasapi Nga ana e drejtuesve të skuadrës verdhejeshile është zyrtarizuar dje edhe portiere Ibhaim Bejte, ndërkohë që përforcimet do të vazhdojnë Pas prezantimit të ditëve më parë të donatorëve, të cilët do të jenë një ndihmë serioze për skuadën sezonin e ri, Lushnj

Lushnja, jashtë pretendimeve për Superligën
  • 2012-07-14

Lushnja, jashtë pretendimeve për Superligën

Nga Julian Kasapi Objektivi për momentin duket larg atij të sezonit të kaluar, sepse në skuadër ka vetëm futbollistë të rinj në moshë, por gjërat edhe mund të ndryshojnë Verdhëjeshilët vijojnë periudhën parapërgatitore të fazës së verës, deri në këto momente në shtëpi, kon

No Pic available
  • 2012-06-11

Namik Dokle: Shkruaj drama, por edhe bejte në Parlament

Shpeshherë nëpër seancat parlamentare, mënyra se si zhvillohet situata apo se si shkon debati, më bën të shkruaj edhe poezi”. Kështu shprehet deputeti-dramaturg Namik Dokle në një intervistë për “Gazeta Shqiptare”, ndë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama