Rezultate te kerkimit per termin: +Bejte

Meta: total 209 / total_found 209 / time 0.000 / keyword[0] bejte / docs[0] 209 / hits[0] 277 /
Surprize per Genten takimi me Eltonin
  • 2012-05-27

Surprize per Genten takimi me Eltonin

shte koha te flasin per Genten e cila ka qene nje nga banoret me te komentuara te BB e cila kjo pervoje per te ka qene teper te vecante. Arbana kerkon lidhjen me shtepine flet me Genten dhe e pyet si ndihet dhe cili eshte personin qe i ka munguar me shume. Ajo e fton te dali ne oborr dhe te shoh

No Pic available
  • 2012-05-17

Gejët shqiptarë mes mitit dhe realitetit

Gazeta ShqipNga ERVIN QAFMOLLA Termi gay, i shqipëruar gej, dhe në shumës (trajta e shquar) gejët, nuk ka pasur kurdoherë kuptimin që i jepet sot. Referenca e parë zyrtare që ua atribuon këtë term, homoseksualëve meshkuj, mund të gjendet në fjalorin e N. Erskine të vitit 1933, kur auto

Dhunë në Lushnjë, 15 përfundojnë në spital
  • 2012-05-13

Dhunë në Lushnjë, 15 përfundojnë në spital

Nora ngre Kupën e Kategorisë 1 Kategoria e Parë/ Luftëtari kthehet mes më të mirëve e shpallet kampion. Kukësi është “superior”, ngjitet për herë të parë në elitë. Luftëtari shpallet kampion i Kategorisë së Parë, Kukësi arrin të ngjitet si i renditur në vend të d

Franceska debaton me Erionin Ermali- Franceskes Ji me e kufizuar me te tjeret
  • 2012-05-08

Franceska debaton me Erionin Ermali- Franceskes Ji me e kufizuar me te tjeret

Ermali Gerta dhe Erioni qendrojne ne oborr duke biseduar e duke bere shaka ku Gerta u premton djemve qe nese fiton do tu jape te gjithe finalisteve te tjere nga nje shume parash. Me pas Genta afrohet prane tyre me Francesken po ashtu e shkembejne bejte duke bere sfide. Me pas Franceska e Erioni

Lushnja kalon pengesën e Velipojës, vendos java e fundit
  • 2012-05-07

Lushnja kalon pengesën e Velipojës, vendos java e fundit

Nga Velipoja, Gjergj Kola Në një ndeshje mjaft korrekte skuadra e drejtuar nga tajneri Malko ka treguar vlerat e saj dhe ka arritur të marrë 3 pikët ndaj Adës   Ada-Lushnja 2-1 Shënues: Hotaj 77/ Metushi 66, Sefa  69   Ada: Dervishaj, Tota, Arra, Hotaj, Gogaj, Puka, Ferlushkaj, Pl

Dritani Nga te gjitha vajzat qe mund te fitoje eshte Genta Gerta e Arber kunder
  • 2012-05-06

Dritani Nga te gjitha vajzat qe mund te fitoje eshte Genta Gerta e Arber kunder

Prane Arbrit dhe Tanit vjen edhe Gerta dhe Dritani e ngacmon duke i thene shiko po te dridhen duart se dole ne nominim. Gerta nuk e vazhdon me tej shakane e tij dhe ai vazhdon me pas kur ajo i kerkon cigare. une kam cigare per te gjithe do tu jap te tereve se do behem i mire kete jave thote Tani dhe

Vajzat u bejne rreng djemve ata e zbulojne
  • 2012-05-06

Vajzat u bejne rreng djemve ata e zbulojne

Banoret jane mbledhur ne dhomen e gjumit dhe fillojne te bisedojne me njeri-tjetrin per punet qe kane bere dhe perfitimet e bizneseve te ndryshem. Liami tregon se ka punuar ne fabrike lekure dhe tregon se fitimi i tyre eshte shume i madh pasi produkti ne fazen perfundimtare shitet shumefish me shume