Rezultate te kerkimit per termin: +Beograd

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.055Z

Gjithqysh në Beograd

Ballistët janë zhgënjyer pasi udhëheqësit e Shkëndisë dhe Partizanit kanë rënë dakord që dy ndeshjet mes tyre të zhvillohen pa tifozë mysafirë. Megjithatë, simpatizuesit tetovarë thonë se do t’ia mësyjnë Beogradit, edhe pse frikësohen se mund të pengohen për të hyrë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.335Z

Thaçi konfirmon shkuarjen në Beograd

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës Hashim Thaçi ka konfirmuar shkuarjen në Beograd në konferencën për integrime evropiane të Ballkanit Perëndimor, thekson organizatori - Këshilli Rinor për Edukim. OJQ në fjalë me përkrahjen e ambasadës britanike në B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.830Z

Greqi, anarkistet zhvendosen ne Beograd

Anarkistet greke e kane zhvendosur betejen e tyre ne Beograd, ku jane bashkuar me anarkistet serbe dhe kane sulmuar ambasaden greke. Lajmin e ben te ditur korrespondenti jone ne Beograd, sipas te cilit anarkistet kane paralajmeruar sulme te reja permes nje komunikate te transmetuar ne nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.547Z

Putini në Beograd

Nga Express më 20 mars 2011 në ora 20:35 Kryeministri i Rusisë, Vladimir Putin do ta vizitojë Beogradin, të martën, ku pritet të bisedojë me krerët serbë për Kosovën dhe për realizimin e projektit të gazsjellësit “Rrjedha Jugore” dhe mundësitë e investimeve ruse në Ser

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.743Z

Prishtinë-Beograd, shtyhet dialogu

Shtyhet për nesër raundi i ri i bisedimeve Prishtinë-Beograd. Bisedimet pritej të rifillonin sot, por ndërmjetësuesi Robert Cooper ka bërë të ditur se ishte parashikuar të diskutohej edhe për përfaqësimin e Kosovës në nisma rajonale, por për shkak të disa keqkuptimeve teknike, Kosov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.048Z

Robbie Williams në Beograd

Këngëtari i famshëm Robbie Williams do të përformojë më 17 qershor në Beograd në kuadër të turneut të tij "Let Me Entartain You". Sipas të përditshmës britaneze, The Guardian, ky turne është një ndër më të mirët në botë gjatë dekadës së fundit. Kjo mbrëmje është organi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.776Z

Hague arrin në Beograd

(E plotësuar) Ministri i Jashtëm britanik, William Hague, ka arritur në Beograd për bisedime me zyrtarët serbë.“Kam ateruar në Beograd. U gëzohem bisedimeve me qeverinë e re. Për herë të parë do të takohem me presidentin Tomisllav Nikolliq”, ka shkruar Hague në Twitter-in e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama