Rezultate te kerkimit per termin: +Beogradin

Total: 4933
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.701Z

Kuvendi per Beogradin

brbrKomisioni i Jashtem i Kuvendit i ka kerkuar Ministrise se Jashtme informacion te detajuar per te gjithe hapat qe diplomacia shqiptare do te ndjeke ne marredheniet me Beogradin dhe ne raport me viziten e Kryeministrit ne Beograd Kryetarja e Komisionit te Jashtem Arta Dade ka sqaruar se deputetet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.963Z

Balla: Pse Berishët janë gjithmonë në linjë me Beogradin?

Deputeti socialist Taulant Balla përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka komentuar reagimet e Sali Berishës dhe djalit të tij Shkëlzen Berisha mbi vizitën e Kryeministrit Edi Rama në Serbi. “Pse Berishët gjithmonë në linjë me Beogradin? Dje në Facebook apo Tweeter, ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.248Z

Cooper viziton Beogradin

Nga Express më 29 shtator 2011 në ora 19:14 Ndërmjetësi i Bashkimit Evropian në bisedimet Prishtinë-Beograd, Robert Cooper, do të vizitojë Beogradin në fillim të javës së ardhshme, ka thënë kreu i delegacionit serb në bisedime, Borisllav Stefanoviq. Sipas këtij të fundit, me dip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.352Z

Doris Pack akuzon Beogradin

Eurodeputetja gjermane, Doris Pack akuzoi Beogradin për tensionimin e ditëve të fundit në Veri të Kosovës. Pack tha se Beogradi ka ndikuar në krijimin e kësaj situatë në Mitrovicë e cila u ka mundësuar bandave serbe një pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.882Z

Putin viziton sot Beogradin

0 brbr brbrPresidenti rus Vladimir Putin viziton sot Beogradinbrbr brbrAi eshte i ftuar nderi ne paraden ushtarake te 70-vjetorit te clirimit te Beogradit nga nazistet dhe 100 vjetorit te nisjes se Luftes se Pare Boteorebrbr brbrPutin do te zhvilloje takime me krere te larte te shtetitbrbr brbrAxhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.430Z

Kosumi: "Me Beogradin nuk do diskutoj për çështjen e statutit"

02/04/2005  Nano pret në Tiranë Kryeministrin e Kosovës Kryeministri Fatos Nano ka takuar dje Kryeministrin e Kosovës, Bajram Kosumi, gjatë të cilit i ka garantuar mbështetjen e qeverisë shqiptare për statusin e Kosovës. "Unë dëgjova me vëmendje informacionin më të freskët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.495Z

Kuci: Kontaktet me Beogradin, jo si me Tiranen

Zevendeskryeministri i Kosoves, Hajredin Kuci ka reaguar pasditen e sotme ndaj deklaratave te shefit te ICO-se, Peter Faith, lidhur me bisedimet mes misionit EULEX dhe Beogradit. Duke iu referuar faktit se EULEX ka zhvilluar bisedime teknike edhe me Shqiperine, Kuci ka theksuar se bashke

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama