Rezultate te kerkimit per termin: +Berat

Meta: total 1000 / total_found 15945 / time 0.007 / keyword[0] berat / docs[0] 15945 / hits[0] 26341 /
No Pic available
  • 2016-11-30

Në gjyq ish-kryedoganieri i Beratit, dëmi ndaj shtetit 400 mijë $

Ish kreu i Doganës së Beratit, 4 zyrtarë të saj si dhe administratori i një subjekti privat janë dërguar në gjykatë pasi akuzohen se i kanë shkaktuar shtetit një dëm në vlerën rreth 400 mijë dollarë. Përmes një njoftimi për shtyp mësohet se prokuroria e Beratit ka nisur hetimin n

Berat, shkon në gjykim dosja për ish-zyrtarët e doganës
  • 2016-11-30

Berat, shkon në gjykim dosja për ish-zyrtarët e doganës

Ish-kreu i Doganës së Beratit, 4 zyrtarë të saj si dhe administratori i një subjekti privat janë dërguar në gjykim pasi akuzohen se i kanë shkaktuar shtetit një dëm në vlerën rreth 400 mijë dollarë. Prokuroria e Beratit ka nisur hetimin në bazë të materialit referues të Kontrollit

No Pic available
  • 2016-11-29

72 vjet Çlirim, festohet nga veteranët dhe politikanët e majtë, ceremoni dhe në bashkitë e djathta

Në të gjitha rrethet e vendit 72 vjetori i clirimit është përkujtuar duke nderuar të rënët. Veteranët kanë vendosur kurora me lule në varrezat e dëshmorëve, ndërsa pjesë e ceremonive janë bërë edhe politikanë. Edhe në bashkitë që drejtohen nga PD jane zhvilluar aktivitete në n

No Pic available
  • 2016-11-28

Llullaku zbulon sekretin e merkatos: Kam disa oferta nga Italia

Azdren Llullaku është futbollisti i momentit në kampionatin rumun, me golat e tij skuadra e Gaz Metan ka hedhur pretendimet për titullin kampion. Sulmuesi i kombëtares shqiptare ka realizuar 14 gola në 17 ndeshje duke kryesuar listën e golashënuesve, i fundit ishte të shtunën në fitoren 3

Festa e 28 nëntorit, urimet e kuqezinjve në rrjetet sociale
  • 2016-11-28

Festa e 28 nëntorit, urimet e kuqezinjve në rrjetet sociale

Kuqezi ashtu si ngjyrat që ata mbajnë në fanellën e tyre por dhe në zemër. Në këtë 28 nëntor, futbollistët e kombëtares kanë mbushur sërish me ngjyrat kuqezi profilet e rrjeteve të tyre sociale duke uruar festën e Pavarësisë dikush me flamur, dikush me heroin kombëtar e dikush me

No Pic available
  • 2016-11-27

Vidhnin pjesë automjetesh në Tiranë, arrestohen dy të rinj nga Berati

Dy të rinj nga Berati kanë rënë në prangat e policisë së kryeqytetit për thyerje dhe vjedhje të pjesëve të ndryshme të automjeteve. Elidon Vojka, 19 vjeç dhe Emanuel Gupe, 23 vjeç, i dënuar më parë për vjedhje me armë dhe në kërkim nga policia, u arrestuan nga efektivë të komi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama