Rezultate te kerkimit per termin: +Berat

Meta: total 1000 / total_found 15945 / time 0.007 / keyword[0] berat / docs[0] 15945 / hits[0] 26341 /
E rëndë në Berat, qentë e rrugës shqyejnë për vdekje 64-vjeçaren (EMRI)
  • 2019-02-07

E rëndë në Berat, qentë e rrugës shqyejnë për vdekje 64-vjeçaren (EMRI)

Ndërsa ka qenë duke punuar në parcelën e saj me ullishte një grua rreth 64-vjeçare është sulmuar nga disa qen. Për disa minuta gruaja është përleshur me qentë, të cilët i kanë lënë plagë shumë të thella. Të afërmit e saj e kanë dëgjuar thirrjet për ndihmë dhe kanë vrapuar

Nuk ke probleme me vizën amerikane? Rama thumbon sërish Berishën
  • 2019-02-03

Nuk ke probleme me vizën amerikane? Rama thumbon sërish Berishën

Në seancën parlamentare të së enjtes së që lamë pas, parlamentit ju rikthye dueli i titanëve Berisha-Rama teksa ish-kryeministri dhe pasardhësi i tij në detyrë nuk kursyen ofendimet dhe sharjet në përplasjen mes tyre. Por ajo çka u kthye në kryefjalën e mjedisit politiko-mediatik pas

No Pic available
  • 2019-02-02

Taulant Muka: Rama me mori në telefon, përdori fjalor ordiner

Izh-zëvendësministri i Arsimit Taulant Muka pretendon se është marrë në telefon nga Edi Rama. Sipas tij, kryeministri ka përdorur fjalor ordiner. Nëpërmjet një postimi në Facebook, Muka sqaron edhe motivin e kësaj telefonate aspak të këndshme. Postimi në Facebook Mësuesi i vizatimit

Zbardhet skema e arratisjes së personave të rrezikshëm nga Shqipëria
  • 2019-02-02

Zbardhet skema e arratisjes së personave të rrezikshëm nga Shqipëria

Policia e Shtetit dhe Prokuroria kanë dalë në një deklaratë të përbashkët me median, ku dhanë  detaje rreth operacionit të koduar Rruga e Gabuar. Në total janë arrestuar  32 persona, mes tyre edhe një punonjës policie. Drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu tha se këtij grupi

No Pic available
  • 2019-02-01

Testimi për infermier, publikohen datat dhe oraret

Publikohen datat dhe oraret kur kandidatët për infermierë, që kanë aplikuar dhe janë kualifikuar në fazën tjetër, do i nënshtrohen testimit. Po ashtu Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka publikuar listat mbi rezultatet e verifikimit përfundimtar të kandidatëve që kan

Futi në xhep Cristiano Ronaldon, Gjimshiti tregon sekretin
  • 2019-01-31

Futi në xhep Cristiano Ronaldon, Gjimshiti tregon sekretin

Berat Gjimshiti e komenton me shumë entuziazëm suksesin thellë të Atalantës në Kupën e Italisë ndaj Juventusit, ku ai ishte protagonist në fushë, duke ndalur një emër të madh si Cristiano Ronaldo. Mbrojtësit i Kombëtares Shqiptare vlerëson paraqitjen e skuadrës në tërësi. Jam shu

Gjimshiti kërkohet nga dy klube te mëdha
  • 2019-01-31

Gjimshiti kërkohet nga dy klube te mëdha

Berat Gjimshiti po zhvillon një sezon fantastik te Atalanta dhe një lojtar pothuajse i larguar në merkaton e verës jo vetëm që ka fituar besimin e Gasperinit i cili po e aktivizon rregullisht por ka rritur aq shumë vlerën e tij në merkato saqë për mbrojtësin e kombëtares shqiptare ka n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama