Rezultate te kerkimit per termin: +Beratit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.618Z

Pranga shiteses fshehu 8 mije euro

Nje vajze 21-vjecare e cila punonte si shitese eshte vene ne pranga nga policia e Beratit per Vjedhje e Shperdorim te detyres. Sipas policise shitesja 21-vjecare nga Berati eshte arrestuar nga blute e ketij qyteti pasi nuk kishte deklaruar shitjet e bera ne shoqerine ku ajo punonte. Sipas policise

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.939Z

Nje termet i fuqishem trondit Beratin

Një tërmet i fuqishëm është regjistruar pasditen e sotme në qytetin e Beratit dhe rrethinat e tij. Lajmin e bëjnë të ditur autoritetet lokale, sipas të cilave për momentin nuk raportohen viktima dhe dëme materiale. Ndë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.101Z

Spagoi gjoben ben burgun

Berat Arrestimi Gjykata vendos ti konvertoje denimin nga 400 dite burg ne dy milione leke gjobe per akuzen dhenie e ndihmes per kalimin e paligjshem te kufirit por ai nuk paguan gjoben cfare ka sjelle ndalimin e tij. Burime te Drejtorise se Policise se Qarkut Berat bejne me dije se Sajmir Rrapo 30

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.050Z

Shperdorim detyre e falsifikim dokumentesh dergohet per gjykim gjenerali Syrja Gjoka

Berat 17 tetor 2014 NOAal - Prokuroria e Beratit ka derguar per gjykim kerkesen ndaj Syrja Gjoka me graden gjeneral-brigadebr br Ai akuzohet per shperdorim detyre dhe falsifikim dokumentesh gjate kohes qe ka qene komandant i bazes ushtarake ajrore Kucovebr br Hetimi ka nisur pas materialit refer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.850Z

Aksi rrugor Berat-Çorovodë në gjendje skandaloze

Berat-Aksi nacional Berat- Çorovodë është konsideruar si një ndër akset më problematik në Qarkun e Beratit dhe duket se do të vazhdojë të mbetet e tillë, pasi ende nuk ka shpresa për investime. Nga dalja e qytetit të Beratit deri në Çorovodë janë vetëm 46 kilometër, por përgjat�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.193Z

Berat, nuk i punonin frenat, furgoni aksidenton 16-vjeçaren

BERAT-Një 16-vjeçare është aksidentuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Beratit. Ngjarja ka ndodhur teksa e reja ishte duke pritur autobusin. Burime nga policia bëjnë me dije se 16-vjeçarja D.B ka qenë duke pritur autobusin në stacion kur është përplasur nga një furgon i parkuar aty pra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.193Z

Berat, si punojnë frenat, furgoni aksidentin 16-vjeçaren

BERAT-Një 16-vjeçare është aksidentuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Beratit. Ngjarja ka ndodhur teksa e reja ishte duke pritur autobusin. Burime nga policia bëjnë me dije se 16-vjeçarja D.B ka qenë duke pritur autobusin në stacion kur është përplasur nga një furgon i parkuar aty pra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama