Rezultate te kerkimit per termin: +Beratit

Meta: total 1000 / total_found 11742 / time 0.005 / keyword[0] beratit / docs[0] 11742 / hits[0] 21890 /
Asnjë leje të dënuarve për zgjedhje
  • 2017-06-21

Asnjë leje të dënuarve për zgjedhje

Ministri i Drejtësisë, Gazment Bardhi ka shkarkuar nga detyra drejtorin e Burgut të Beratit, Arif Dervishi, si dhe drejtorin e Burgut të Kavajës, Durim Perja, me motivacionin e përdorimit të veprimtarisë së institucionit për qëllime politike, pjesëmarrjes së paligjshme në fushatë zgj

Fiks Fare: Stimulantë dhe hormone te shalqiri dhe domatja
  • 2017-06-20

Fiks Fare: Stimulantë dhe hormone te shalqiri dhe domatja

Fiks Fare zbuloi se fermerët përdorin stimulantë dhe hormone në rritjen dhe pjekjen e fruta-perimeve. Në një vëzhgim në Lushnje dhe Berat, “hambarin” e fruta-perimeve në Shqipëri, gazetarët e Fiksit zbuluan se dora e parë e domateve ishte me hormone, madje fermerët vijonin t

Stimulantë dhe hormone te shalqiri dhe domatja
  • 2017-06-20

Stimulantë dhe hormone te shalqiri dhe domatja

Fiks Fare zbuloi se fermerët përdorin stimulantë dhe hormone në rritjen dhe pjekjen e fruta-perimeve. Në një vëzhgim në Lushnje dhe Berat, “hambarin” e fruta-perimeve në Shqipëri, gazetarët e Fiksit zbuluan se dora e parë e domateve ishte me hormone, madje fermerët vijonin t

Nga Kaubojsi te Doshi: Pse prokuroria nuk hetoi deputetët që dhanë miliona për partitë
  • 2017-06-20

Nga Kaubojsi te Doshi: Pse prokuroria nuk hetoi deputetët që dhanë miliona për partitë

Deklaratat publike të disa deputetëve se kanë dhënë qindra miliona lekë për aktivitete politike para që nuk janë pasqyruar në raportet periodike të partive politike në KQZ nuk janë hetuar kurrë nga agjencitë ligjzbatuese, të cilat sipas ekspertëve i shmangen qëllimisht këtyre ra

No Pic available
  • 2017-06-20

Fermerët shqiptarë përdorin stimulantë dhe hormone te shalqiri dhe domatja: Vetë nuk i hamë

Fiks Fare zbuloi se fermerët përdorin stimulantë dhe hormone në rritjen dhe pjekjen e fruta-perimeve. Në një vëzhgim në Lushnje dhe Berat, hambarin e fruta-perimeve në Shqipëri, gazetarët e Fiksit zbuluan se dora e parë e domateve ishte me hormone, madje fermerët vijonin ti lyenin për

No Pic available
  • 2017-06-20

Rama: Rrisim ekonominë, rilindim fshatrat. Komenton foton Basha-Trump

Nga Elbasani, në mitingun përmbyllës të socialistëve, kryeministri Edi Rama u ktheu përgjigje kritikëve të programit të rilindjes urbane. Rama: Shumëkush sidomos ata që kanë privilegjin e një mikrofoni, ekrani, e një portali janë vërsulur dhe sulmojnë programin tonë të rilindjes u

No Pic available
  • 2017-06-19

Basha, Ramës: Ndal humorin e zi, me 25 qershor Rilindja dhe tepsia në Osum

Në mitingun përmbyllës të fushatës në Berat, kreu i Partisë Demokratike e cilësoi rilindjen si katastrofën më të madhe kombëtare  në 27 vite. Basha paralajëmroi Ramën të ndalë humorin e zi me hallet e shqiptarëve, pasi këta të fundit do të hedhin në Osum me 25 qershor Rili