Rezultate te kerkimit per termin: +Beratit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.486Z

Procedimi disiplinor, në pyetje prokurori i Beratit

Sokol ÇoboHetimi  Këshilli i Prokurorisë së Përgjithshme ka filluar procedimin disiplinor ndaj ish-kryeprokurorit të Beratit, Xhemal Saliasi. Objekti i këtij procedimi është dalja publike e Saliasit kundër sistemit të prokurorisë. Sipas ligjit Për prokurorinë, një prokuror nuk lejohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.679Z

Vrasja e Beratit arrestohen vellezerit Muci

Arrestohen vëllezërit vrasës qv masakruan me sëpatv 37 -vjecarin nga fshati Malinat i Beratit. Pas një grindjeje për motive të dobëta në lokalin e shtetasit me inicialet A.M, autorët në bashkëpunim me njëri- tjetrin kanë prer&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.173Z

Të q**** Shyqyriu i Beratit!

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Ah sikur te isha femer do kisha bere namin. Do argetohesha e do pallohesha pa njohur limite e kufinj. Do sistemoja edhe cicat edhe buzet me silikon e nuk do rreshtja se beri qejfe. Uje te zi do i nxirrja sevdase e do plakesha p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.404Z

Berisha përurime në Qarkun e Beratit

Punimet për rrjetin e ri startuan në Uznovë të Beratit. Kryeministri Berisha, në përshëndetjen e tij, shprehu mirënjohjen ndaj qeverisë gjermane dhe KFW për realizimin e këtij projekti, duke shprehur njëherësh mirënjohjen për të gjithë ndihmën e jashtëzakonshme që qeveria gjerman

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.997Z

Deputetet socialistë të Beratit: Topalli po shpërdoron pushtetin

Deputetët e Qarkut të Beratit në një komunikim mediatik kanë shprehur shqetësimin se znj.Topalli duke shpërdoruar autoritetin e saj si Kryetare e Kuvendit ka mbyllur të gjithë institucionet e arsimit dhe shëndetësisë. TIRANE-Deputetët e qarkut të Beratit denoncuan publikisht mbyll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.899Z

Qyteti i Beratit pranohet në UNESCO

Berat- Qyteti i Beratit është pranuar në UNESCO. Komisioni i UNESCO-s, me 21 vota pro, ka vendosur që qyteti 2400-vjeçar të bëhet pjesë e Trashëgimisë Botërore. Lajmin e ka bërë publik vetë kryetari i bashkisë së qytetit, Fadil Nasufaj, i cili ka falenderuar dhe ka sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.047Z

Edi Rama drejt Beratit me gazetarë: Shpjegime për projektin e Beratit, Erion Braçen dhe rrugën e prishur

Me shi dhe me bereqet po shkojmë drejt Beratit me Skuadrën tonë të Rilindjes për Beratin, me Ermonelën, Fidelin, Artan Lamen, Edin tjetër. Një tjetër Ed, se jemi tre Ed në autobus. Dy Ed do rrinë në Berat, më i gjati do kthehet. Pastaj me Stavrin me Erionin. Kemi një

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama