Rezultate te kerkimit per termin: +Berisha +Do

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.131Z

Berisha: Do ruajmë stabilitetin ekonomik

Viti 2009-të ishte i suksesshëm në planin ekonomik, jo vetëm zgjedhor dhe viti 2010-të do të ndjekë të njëjtën rrugë, por me ritme më të shpejta. Kjo është garancia që ka dhënë kryeministri Berisha në mbledhjen e Komitetit të Planifikimit Strategjik ndërsa diskutohej për projek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.970Z

Berisha Do ndryshojme Pogradecin

Kryeministri Sali Berisha prezantoi kandidatin e Aleancës për Qytetarin për bashkinë e Pogradecit, Luan Topciu, i cili, së bashku me kryeministrin premtoi se do të ndryshojë Pogradecin, për ta bërë atë një qytet të vërtetë eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.765Z

Berisha Do te rrisim pagat

Në ditët e fundit të fushatës elektorale, Kryeministri Sali Berisha ftoi banorët e Bulqizës të bashkohen pa dallime partiake me Partinë Demokratike, për të rritur mireqenien e familjeve te tyre. "Do të votoni për rritjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.409Z

Mandatet, Berisha: Do zbatohet Kushtetuta

Kryeministri Berisha ka deklaruar se pas përfundimit të afatit për deputetët socialistë të cilët nuk kanë bërë betimin në Kuvend do të zbatohet Kushtetuta. Në një intervistë për VOA-n kryeministri Berisha theksoi se vendet e deputetëve socialistë nuk do të mbeten bosh. "Kushtetu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.392Z

Berisha: Rama do humbe zgjedhjet

SHKODER - Lideri i mazhorances qe nga kryeqendra e veriut nuk ka munguar te shigjetoje kundershtarin e tij politik, Rama. Teksa ka prere shirita inaugurimi shkollash, kanalesh ujitjeje, Berisha nuk ka munguar te shprehet se kreu socialist s'ka shanse per te fituar ne zgjedhjet e vitit te ardhshem. K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.076Z

Berisha Kriza do vazhdoje

Kryeministri Sali Berisha deklaroi se kriza ekonomike do të vazhdojë gjatë dhe i kërkoi biznesit shqiptar të shqyrtojë strategji të reja për të qëndruar në treg, këto kohë të vështira. "Kjo krizë nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.461Z

Berisha: Kundër çdo imuniteti

Pas mbledhjes së kryesisë së PD-së, kryetari i kësaj partie, Sali Berisha ka deklaruar se duke qenë se nga mungesa e opozitës në Parlament nuk u bë e mundur ndryshimi i ligjit për imunitetin atëherë mazhoranca do të mbajë qëndrim të njënashëm. "Ne do të mbajë qëndrim të njëans

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama