Rezultate te kerkimit per termin: +Berishabrbr

Total: 61
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.669Z

Berisha ka dy festa ne nje dite

brbrIsh-kryeministri Sali Berisha feston sot dy data te vecanta ditelindjen e bashkeshortes Liri Berishes dhe 43-vjetorin e marteses se tyrebrbr brbrI pari qe e urova Lilin isha une Urimi im ishte mbi te gjitha nje ndjenje mirenjohje e pakufishme per dashurine mbeshtetjen perkushtimin e saj tejet t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.724Z

Akuza per regjistrimin e Rames

brbrSali Berishabrbr brbrZgjedhjet jane ne rrezik te madh Ju te gjithe keni nje fat me 21 qershor do keni fatin e Hasanit te gjithe do jeni Hasanbrbr brbrEdi Ramabrbr brbrJu jeni dhe do te mbeteni e shkuara persa kohe ju do te vazhdoni ti besoni dikujt qe eshte i fundmi i pleqve qe shkonin nga liqen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.760Z

Lamtumire Dr Flori Berisha Mbetesh gjalle me kengen

SSSAbrASS brbrSot zi ne kengen dhe muziken tone Keshtu nis ngushellimin e tij ish-kryeministri Sali Berisha per ndarjen nga jeta te kengetarit te njohur si Doktor Floribrbr brbrPer lajmin e hidhur sot shkuan edhe politika Ish-kreu i qeverise shqiptare shpreh ne faqen e tij zyrtare ne Facebook dhim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.778Z

Argita Malltezi ne spital

SSSAbrASS brbrArgita Malltezi i eshte nenshtruar nje nderhyrjeje kirurgjikale ne Qendren Spitalore Universitare Nene Terezabrbr brbrVajza e ish-kryeministrit Sali Berisha ka kryer nje operacion ne temth ne spitalin shteterorbrbr brbrGjate qendrimit ne QSUT Argita eshte vizituar nga Berisha dhe ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.374Z

Donald Lu takim me Bashen diskutohet drejtesia

brbrDy dite pas publikimit te opinionit perfundimtar te Komisionit te Venecias ambasadori amerikan ne Tirane Donald Lu po zhvillon nje takim me liderin e opozites Lulzim Basha Diplomati amerikan ka hyre ne seline e Partise Demokratike ne oren 1230 minuta dhe mendohet qe reforma ne drejtesi te jete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.955Z

Tension ne Kuvend per akuzat

brbrAkuzat e Tom Doshit kane sjelle tension akuza e perplasje te ashpra ne Parlament Opozita i ka kerkuar kreut te kuvendit Ilir Meta te dorehiqet dhe ti dorezohet drejtesise per te hetuar dyshimet mbi skenarin e vrasjeve politike te pretenduar nga Doshi Meta ka pranuar qe te zhvillohet mocioni per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.307Z

Shperthen Blushi Po qeverisim si Saliu pa Saliun

0 brbr brbrKritikat e adresuara ndaj qeverise dhe komenti qe disa deputete te mazhorances i bene deklaratave te tij e detyruan Ben Blushin te flase hapur per problemet qe sipas tij ka ekzekutivibrbr brbrNga foltorja e parlamentit Blushi e krahasoi qeverisjen e Edi Rames me ate te paraardhesit te ti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama