Rezultate te kerkimit per termin: +Berishabrbr

Total: 61
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.760Z

Lamtumire Dr Flori Berisha Mbetesh gjalle me kengen

SSSAbrASS brbrSot zi ne kengen dhe muziken tone Keshtu nis ngushellimin e tij ish-kryeministri Sali Berisha per ndarjen nga jeta te kengetarit te njohur si Doktor Floribrbr brbrPer lajmin e hidhur sot shkuan edhe politika Ish-kreu i qeverise shqiptare shpreh ne faqen e tij zyrtare ne Facebook dhim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.778Z

Argita Malltezi ne spital

SSSAbrASS brbrArgita Malltezi i eshte nenshtruar nje nderhyrjeje kirurgjikale ne Qendren Spitalore Universitare Nene Terezabrbr brbrVajza e ish-kryeministrit Sali Berisha ka kryer nje operacion ne temth ne spitalin shteterorbrbr brbrGjate qendrimit ne QSUT Argita eshte vizituar nga Berisha dhe ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.374Z

Donald Lu takim me Bashen diskutohet drejtesia

brbrDy dite pas publikimit te opinionit perfundimtar te Komisionit te Venecias ambasadori amerikan ne Tirane Donald Lu po zhvillon nje takim me liderin e opozites Lulzim Basha Diplomati amerikan ka hyre ne seline e Partise Demokratike ne oren 1230 minuta dhe mendohet qe reforma ne drejtesi te jete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.955Z

Tension ne Kuvend per akuzat

brbrAkuzat e Tom Doshit kane sjelle tension akuza e perplasje te ashpra ne Parlament Opozita i ka kerkuar kreut te kuvendit Ilir Meta te dorehiqet dhe ti dorezohet drejtesise per te hetuar dyshimet mbi skenarin e vrasjeve politike te pretenduar nga Doshi Meta ka pranuar qe te zhvillohet mocioni per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.307Z

Shperthen Blushi Po qeverisim si Saliu pa Saliun

0 brbr brbrKritikat e adresuara ndaj qeverise dhe komenti qe disa deputete te mazhorances i bene deklaratave te tij e detyruan Ben Blushin te flase hapur per problemet qe sipas tij ka ekzekutivibrbr brbrNga foltorja e parlamentit Blushi e krahasoi qeverisjen e Edi Rames me ate te paraardhesit te ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.271Z

Meta-Ristani serish perplasje ne seancen qe zgjati 15 minuta

brbrPritej te ishte nje seance e pazakonte parlamentare dhe ashtu ndodhi Zgjati vetem 15 minuta Ilir Meta e nisi si zakonisht me parashtrimin e rendit te dites por u detyrua te nxitoje pas thirrjeve te opozites qe bllokoi foltoren Arben Ristani i beri thirrje Metes doreheqjen por kreu i kuvendit pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.809Z

Berisha Rama luan shah me krimin dhe vrasjet

0 brbr brbrIsh-kryeministri Berisha ne nje reagim ne rrjetin social Facebook shkruan se jave me pare te d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama