Rezultate te kerkimit per termin: +Berishabrbr

Total: 61
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.955Z

Tension ne Kuvend per akuzat

brbrAkuzat e Tom Doshit kane sjelle tension akuza e perplasje te ashpra ne Parlament Opozita i ka kerkuar kreut te kuvendit Ilir Meta te dorehiqet dhe ti dorezohet drejtesise per te hetuar dyshimet mbi skenarin e vrasjeve politike te pretenduar nga Doshi Meta ka pranuar qe te zhvillohet mocioni per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.307Z

Shperthen Blushi Po qeverisim si Saliu pa Saliun

0 brbr brbrKritikat e adresuara ndaj qeverise dhe komenti qe disa deputete te mazhorances i bene deklaratave te tij e detyruan Ben Blushin te flase hapur per problemet qe sipas tij ka ekzekutivibrbr brbrNga foltorja e parlamentit Blushi e krahasoi qeverisjen e Edi Rames me ate te paraardhesit te ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.271Z

Meta-Ristani serish perplasje ne seancen qe zgjati 15 minuta

brbrPritej te ishte nje seance e pazakonte parlamentare dhe ashtu ndodhi Zgjati vetem 15 minuta Ilir Meta e nisi si zakonisht me parashtrimin e rendit te dites por u detyrua te nxitoje pas thirrjeve te opozites qe bllokoi foltoren Arben Ristani i beri thirrje Metes doreheqjen por kreu i kuvendit pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.809Z

Berisha Rama luan shah me krimin dhe vrasjet

0 brbr brbrIsh-kryeministri Berisha ne nje reagim ne rrjetin social Facebook shkruan se jave me pare te d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.492Z

Berisha takohet me Donald Lu

0 brbr brbrAmbasadori Amerikan Donald Lu u prit sot ne nje takim nga ish-kryeministri Sali Berishabrbr brbrNe biseden mes tyre qe ka zgjatur rreth 1 ore e 20 minuta ish-kryeministri Berisha i ka shprehur ambasadorit Lu shqetesimin per lidhjet e qeverise me krimin dhe korrupsioninbrbr brbrBerisha e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.906Z

Berisha Mbjellja e kanabisit u inkurajua pas vitit 2013

0 brbr SSSAbrASS brbrPas shkrimit te publikuar nga gazeta britanike Daily Mirror ka reaguar dhe ish-kryeministri Sali Berishabrbr brbrNe nje postim ne rrjetet sociale Berisha thote se nuk mund te faktoje ato qe thuhen ne gazete por eshte faktuar se mbjellja e parcelave me kanabis u inkurajua pas vi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.803Z

LSI Akuzat e Bashes shpifje

0 brbr SSSAbrASS brbrLevizja Socialiste per Integrim ka reaguar menjehere pas deklaratave te kreut te opozites duke i quajtur ato si shpifje per te rikonfirmuar se do i mbahen deri ne fund kerkeses se bere nje dite me pare nga vete Ilir Meta per nje hetim nderkombetar per rastin korruptiv te CEZbrb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama