Rezultate te kerkimit per termin: +Berishabrbr

Total: 61
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.809Z

Berisha Rama luan shah me krimin dhe vrasjet

0 brbr brbrIsh-kryeministri Berisha ne nje reagim ne rrjetin social Facebook shkruan se jave me pare te d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.492Z

Berisha takohet me Donald Lu

0 brbr brbrAmbasadori Amerikan Donald Lu u prit sot ne nje takim nga ish-kryeministri Sali Berishabrbr brbrNe biseden mes tyre qe ka zgjatur rreth 1 ore e 20 minuta ish-kryeministri Berisha i ka shprehur ambasadorit Lu shqetesimin per lidhjet e qeverise me krimin dhe korrupsioninbrbr brbrBerisha e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.906Z

Berisha Mbjellja e kanabisit u inkurajua pas vitit 2013

0 brbr SSSAbrASS brbrPas shkrimit te publikuar nga gazeta britanike Daily Mirror ka reaguar dhe ish-kryeministri Sali Berishabrbr brbrNe nje postim ne rrjetet sociale Berisha thote se nuk mund te faktoje ato qe thuhen ne gazete por eshte faktuar se mbjellja e parcelave me kanabis u inkurajua pas vi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.803Z

LSI Akuzat e Bashes shpifje

0 brbr SSSAbrASS brbrLevizja Socialiste per Integrim ka reaguar menjehere pas deklaratave te kreut te opozites duke i quajtur ato si shpifje per te rikonfirmuar se do i mbahen deri ne fund kerkeses se bere nje dite me pare nga vete Ilir Meta per nje hetim nderkombetar per rastin korruptiv te CEZbrb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.453Z

PD hesht per publikimin e pergjimeve ne Opinion

0 brbr SSSAbrASS brbrDje ne emisionin Opinion gazetari Artan Hoxha ka publikuar disa pergjime te Kastriot Ismailajt i akuzuar per pastrim parashbrbr brbrNe keto pergjime te Prokurorise ne komunikime me Kastriot Ismailajn kane rene edhe politikane drejtues mediash e personazhe publikebrbr brbrSot pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.049Z

Paloka konfliktohet me Beqajn perjashtohet Noka

var fbShare url httpvizionplusalpaloka-qellon-ministrin-beqajsize smallbrbr3 here eshte nderprere seanca plenare dhe te treja heret bllokimi i saj eshte bere nga Partia Demokratike e cila kembenguli qe para perfaqesuesve te mazhorances te fliste ish-kryeministri Sali Berisha Heren e pare perplasja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.574Z

Rama flet mbi akuzat per shpenzime luksi

0 brbr SSSAbrASS brbrDiskutimet per buxhetin faktik te vitit 2014 ishin nje mundesi qe Kryeministri Edi Rama e shfrytezoi per tiu pergjigjur akuzave te opozites per shpenzime luksi Ai tha se shpenzimet e tij si kryetar i qeverise vitin e kaluar ishin pak me te uleta se ato te paraardhesit te tijbrb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama