Rezultate te kerkimit per termin: +Bie

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.824Z

Bie Qipro, Shqipëria mbetet në Ligën C

Në pritje të ndeshjes miqësore kundër Uellsit, ka marrë një lajm mjaft të mirë nga Qipro, pasi nuk do të bjerë në Divizionin D të Nations League, sepse janë pikërisht qipriotët ata që renditen si vendi i tretë më i dobët i Divizionit C. Në Nikosia, Qipro u mposht me rezultatin 0-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.319Z

Si te mbrohemi kur bie termet

Te pakte ishin ata qe termeti i sotem nuk ua trazoi gjumin Ne rruge bare dhe rrjete sociale sot flitej gjate per lekundjen e fuqishme nga termeti i mengjesit dhe friken qe pushtoi njerezit ne pak sekonda Gjithkush e ka perjetuar ne menyra te ndryshme dhe ne varesi te lartesise se baneses Disa kane n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.318Z

Haiti pas termetit bie kolera

Haiti 23 Tetor NOA- Ka shkuar ne 135 numri i viktimave si rrjedhoje e epidemise se koleres ne Haiti. Lajmi eshte bere i ditur nga Claude Surena president i organizates te mjekeve ne ishullin e Karaibeve e cila ka shtuar se rastet e tilla jane rreth 1 mije e 500. Sipas analizave te laborator

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.318Z

Krokodili ne fluturim bie avioni

Kongo 24 Tetor NOA- Dy muaj pas incidentit jane zbuluar arsyet e verteta te perplasjes se nje avioni te kompanise Filairi cili ra ne Kongoteksa po udhetonte nga provinca e Bandundu drejt Kinshasa. Ka qene nje krokodil i fshehur ne nje cante sportive i cili papritur ka dale duke perhapur panik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.768Z

VIDEO/ Këngëtares i bie dhëmbi në skenë

Momma Dee, një këngëtare e njohur kryesisht në SHBA, është përballur me një incident të pakëndshëm në skenë. Ndërsa ka qenë duke kënduar, asaj i ka rënë dhëmbi. Ajo ka arritur që ta kapë dhëmbin pa rënë në tokë, është kthyer me shpinë nga publiku dhe e ka vendosur së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.063Z

Arsyet pse po bie konsumi

Arsyet pse po bie konsumi E marte 05 Mars 2013 1659 Arsyet pse po bie konsumiKriza ekonomike shtrenjtimi i kostos se jeteses ulja e te ardhurve dhe pasiguria per te ardhmen ka bere qe shqiptaret te tkurrin doren ne shpenzimet e tyre Ky eshte edhe shkaku pse ne dy vitet e fundit niveli i konsu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.390Z

Berisha: Ediskobarit i bie maska, Rama ik

Ediskobarit i bie maska! Rama ik! Ik! Ik!. Kështu e nis komentin e tij në rrjetin social Facebook ish-Kryeministri Sali Berisha. Duke iu referuar procesit gjyqësor të zhvilluar ndaj pilotit italian Giorgio Riformato dhe Sajmir Bajramit, Berisha shkruan: Dje në Gjykatën e Tiranës u faktua s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama