Rezultate te kerkimit per termin: +Bie

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.350Z

Bie 'eksodi i kosovarëve'

Numri i shqiptarëve të Kosovës të cilët ilegalisht e kanë kaluar kufirin me Hungarinë është zvogëluar drastikisht. Në 24 orët e fundit vetëm pesë persona kanë tentuar ta kalojnë kufirin mes Hungarisë dhe Serbis&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.265Z

Florida bie gjate stervistjes helikopteri ushtarak

0 brbr brbr11 ushtarake amerikane rezultojne te zhdukur pas renies se helikopterit me te cilin udhetoninbrbr brbrHelikopteri i tipit Bllekhok ra ne Florida gjate nje misioni trajnimibrbr brbrDyshohet se shkak i aksidentit ka qene mjegulla e dendur dhe erresira e natesbrbr brbrNe zone vijojne operac

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.897Z

Bie sasia e mallrave të importuara

Gjatë tre muajve të këtij viti ka rënie të sasisë së mallrave të importuara, derisa ka një rritje të lehtë të vlerave importuese, ndërsa mbledhja e taksave ka shënuar rritje. Kështu ka bërë të ditur Dogana e Kosovës e cila ka publikuar perfomancën e tremujorit të parë të kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.129Z

Bie defiçiti në Shtetet e Bashkuara

Deficiti kronik i buxhetit qeveritar në Shtetet e Bashkuara ka arritur nivelin më të ulët në 6 vjet, ndërsa ekonomia amerikane vazhdon të rritet dhe po ndihmon në fuqizimin e të ardhurave qeveritare. Zyra e buxhetit në Kongres tha se deficiti i vitit fiskal që përfundoi më 30 shtator,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.080Z

Bie nga kati i tretë, vdes

Fushë Arrëz - Një shtetas gjeti vdekjen mëngjesin e sotëm pasi ra aksidentalisht nga pallati ku jetonte. Viktima është Sokol Kadria, i cili ra nga kati i tretë, teksa humbi jetën rrugës për në spital. Mësohet se i ndjeri ka qenë duke pastruar tarracën e objektit privat, teksa ka humb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.982Z

Bie sasia e prodhimit Apple Watch

Apple pritet të paraqitet në treg muajin e ardhshëm me një rënie të prodhimit nga 3 milion që ishte parashikuar në 1.2 apo 1.5 milionë njësi për çdo muaj për orën e saj të parë Apple Watch. Kompania më e madhe amerikane kishte thënë më parë se pritet të prodhojë rreth 3 milio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.072Z

Europa League, kalon Kukësi, bie Laçi

Kukësi duket se ia ka marrë dorën Europa League. Ekipi verilindor është kualifikuar për në turin tjetër, pasi eliminoi ekipin Torpedo Zhodino të Bjellorusisë. Kuksianët barazuan në Bjellorusi, por falë rezultatit 2-0 në Shqipëri, janë të kualifikuar. Ndërkohë është eliminuar ek

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama