Rezultate te kerkimit per termin: +Bie

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.064Z

Bie mbeshtetja per Obamen

Bie mbeshtetja per Obamen E merkure 06 Mars 2013 1036 Bie mbeshtetja per Obamen p styletext-align justify margin 825pt 0in 00001pt line-height 1685pt p Kur ende nuk jane mbushur 2 muaj qe nga fillimi i mandatit te tij te dyte presidenti amerikan Barack Obama ka humbur ndjeshem mbeshtetjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.969Z

Kosova anëtarësohet në organizatën ndërkombëtar BIE

Republika e Kosovës është anëtarësuar në Zyrën Ndërkombëtare të Ekspozitave (BIE), me seli në Francë, Organizatën Ndërkombëtare të Ekspozitave, duke u bërë anëtare e 170-të e njërës prej organizatave më të vjetra ndërkombëtare. Ministria e Jashtme e Republikës së Kosovë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.688Z

Ekonomia jonë bie me 11 vende

Ndërsa qeveria shqiptare flet çdo ditë për rritje ekonomike të vendit, raporti i fundit i konkurrueshmërisë në botë tregon se ekonomia jonë është me pak konkurruese se një vit më parë, duke e zbritur Shqipërinë me 11 vende në krahasim me 2011-ën, raporton Vizion Plu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.491Z

Bonot bie norma e interesit

Bonot bie norma e interesit E enjte 14 Mars 2013 1536 Bonot bie norma e interesitNorma e interesit te bonove te thesarit bie ndjeshem Nga 664 qe yeldi mesatar i letrave me vlere te qeverise shenonte ne janar menjehere pas levizjes me politiken monetare te bere nga Banka Qendore e cila e uli v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.824Z

Bie Qipro, Shqipëria mbetet në Ligën C

Në pritje të ndeshjes miqësore kundër Uellsit, ka marrë një lajm mjaft të mirë nga Qipro, pasi nuk do të bjerë në Divizionin D të Nations League, sepse janë pikërisht qipriotët ata që renditen si vendi i tretë më i dobët i Divizionit C. Në Nikosia, Qipro u mposht me rezultatin 0-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.319Z

Si te mbrohemi kur bie termet

Te pakte ishin ata qe termeti i sotem nuk ua trazoi gjumin Ne rruge bare dhe rrjete sociale sot flitej gjate per lekundjen e fuqishme nga termeti i mengjesit dhe friken qe pushtoi njerezit ne pak sekonda Gjithkush e ka perjetuar ne menyra te ndryshme dhe ne varesi te lartesise se baneses Disa kane n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.318Z

Haiti pas termetit bie kolera

Haiti 23 Tetor NOA- Ka shkuar ne 135 numri i viktimave si rrjedhoje e epidemise se koleres ne Haiti. Lajmi eshte bere i ditur nga Claude Surena president i organizates te mjekeve ne ishullin e Karaibeve e cila ka shtuar se rastet e tilla jane rreth 1 mije e 500. Sipas analizave te laborator

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama