Rezultate te kerkimit per termin: +Bien

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.630Z

Për kë bien kambanat!

Autori i Lajmit: Nga Preç Zogaj Pas ambasadorit të OSBE-së, Boch, kanë folur ambasadori i Gjermanisë, Bochart dhe ambasadori i Spanjës, Montobio. Spanja ka kryesimin e radhës të Bashkimit Europian. Gjermania është Gjermani. OSBE është shtëpia më e madhe e demokracisë në botë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.723Z

Në Dubai bien para nga qielli

Shoferët që po udhëtonin në Dubai nuk po u besonin syve, kur nisën të bien para nga qielli. Mijëra kartëmonedha me një vlerë rreth 100 euro secila nisën të bien në rrugë. Shoferët braktisën makinat dhe dolën në rrugë. Mendohet se mbi 600 mijë euro u hodhën në rrugë. Askush nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.103Z

Bien depozitat, por rriten kreditë

Ulja e normës së interesit për lekun nga Banka Qendore ka bërë që të depozitohen më pak para, por kjo nuk i ka ndalur bankat qe të ulin serish fitimin e individëve të cilët kursejnë. Në një raport të publikuar këtë të diele nga Banka e Shqipërisë nënvizohet se edhe gjatë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.169Z

Dashamir Shehi: “Po bien institucionet e shtetit”

Drejtuesi i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar, Dashamir Shehi, e ka konsideruar vendimin e KQZ-së si një dëshmi se në Shqipëri po bien institucionet e shtetit. Ai tha se vendimi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve nuk ishte aq i thjeshtë, sikur të ishte vendimi për zhvillimin ose jo të zg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.347Z

Dashamir Shehi: Po bien institucionet e shtetit

Drejtuesi i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar, Dashamir Shehi, e ka konsideruar vendimin e KQZ-së si një dëshmi se në Shqipëri po bien institucionet e shtetit. Dashamir Shehi shpjegon se, vendimi i Komisionit Qendror i Zgjedhjeve ishte aq i thjeshtë, sikur të ishte vendimi për zhvillimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.572Z

Perse po na bien floket

0 brbr SSSAbrASS brbrFoket e aq shume deshiruar po fillojne te bien Faktoret genetike jane dominues por ketu ndikon edhe kequshqyerja stresi anemite infeskionet e ndryshme etjbrbr brbrMejkja Blerta Gjoni ne nje interviste per tvklanal ka theksuar nevojen e diagnostikimit me trikoskopi ekzaminim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.104Z

FOTOT/ Çfarë sikleti! I bien pantallonat para presidentes

Presidentja kroate, Kolinda Grabar Kitarovic, ka nderuar dje Komitetin e Helsinkit në Zagreb. Por, ndërsa bëheshin fotot për këtë rast, ka ndodhur një incident i sikletshëm. Drejtorit të kësaj organizate, Ivan Zvonimir Cicak, i kanë rënë pantallonat.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama