Rezultate te kerkimit per termin: +Bien

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.169Z

Dashamir Shehi: “Po bien institucionet e shtetit”

Drejtuesi i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar, Dashamir Shehi, e ka konsideruar vendimin e KQZ-së si një dëshmi se në Shqipëri po bien institucionet e shtetit. Ai tha se vendimi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve nuk ishte aq i thjeshtë, sikur të ishte vendimi për zhvillimin ose jo të zg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.347Z

Dashamir Shehi: Po bien institucionet e shtetit

Drejtuesi i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar, Dashamir Shehi, e ka konsideruar vendimin e KQZ-së si një dëshmi se në Shqipëri po bien institucionet e shtetit. Dashamir Shehi shpjegon se, vendimi i Komisionit Qendror i Zgjedhjeve ishte aq i thjeshtë, sikur të ishte vendimi për zhvillimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.572Z

Perse po na bien floket

0 brbr SSSAbrASS brbrFoket e aq shume deshiruar po fillojne te bien Faktoret genetike jane dominues por ketu ndikon edhe kequshqyerja stresi anemite infeskionet e ndryshme etjbrbr brbrMejkja Blerta Gjoni ne nje interviste per tvklanal ka theksuar nevojen e diagnostikimit me trikoskopi ekzaminim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.104Z

FOTOT/ Çfarë sikleti! I bien pantallonat para presidentes

Presidentja kroate, Kolinda Grabar Kitarovic, ka nderuar dje Komitetin e Helsinkit në Zagreb. Por, ndërsa bëheshin fotot për këtë rast, ka ndodhur një incident i sikletshëm. Drejtorit të kësaj organizate, Ivan Zvonimir Cicak, i kanë rënë pantallonat.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.871Z

Nga qielli bien peshq

Në një fshat australian, Lajamanu, me 669 banorë, ndodh një fenomen i çuditshëm, fillon papritur të bjerë shi dhe bashkë me të bien peshq, disa prej të cilëve ende gjallë. Ky fenomen meteorologjik nuk ndodh për herë të parë në këtë territor. Sipas meteorologëve, peshqit e vegjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.657Z

Të ardhurat nga emigrantët bien me 10%

Të ardhurat që emigrantët dërgojnë tek të afërmit e tyre në Shqipëri ranë për të dytin tremujor radhazi në tetor-dhjetor 2015, duke reflektuar efektet e krizës në Greqi, ku jetojnë pjesa më e madhe e tyre. Sipas statistikave të bilancit të pagesave të Bankës së Shqipërisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.871Z

Këta nuk bien dakord as për datën e seancës

Share Dhe shqiptarët mendojnë se ata do bien dakord për emrin e presidentit të ri. Ata nuk bien dakord as për datën e seancës së radhës për zgjedhjen e presidentit të ri. Konferenca e Kryetarëve sërish nuk ka vendosur dot se cila duhet të jetë data kur votohet për presidentin e ri.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama