Rezultate te kerkimit per termin: +Bien

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.104Z

FOTOT/ Çfarë sikleti! I bien pantallonat para presidentes

Presidentja kroate, Kolinda Grabar Kitarovic, ka nderuar dje Komitetin e Helsinkit në Zagreb. Por, ndërsa bëheshin fotot për këtë rast, ka ndodhur një incident i sikletshëm. Drejtorit të kësaj organizate, Ivan Zvonimir Cicak, i kanë rënë pantallonat.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.871Z

Nga qielli bien peshq

Në një fshat australian, Lajamanu, me 669 banorë, ndodh një fenomen i çuditshëm, fillon papritur të bjerë shi dhe bashkë me të bien peshq, disa prej të cilëve ende gjallë. Ky fenomen meteorologjik nuk ndodh për herë të parë në këtë territor. Sipas meteorologëve, peshqit e vegjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.657Z

Të ardhurat nga emigrantët bien me 10%

Të ardhurat që emigrantët dërgojnë tek të afërmit e tyre në Shqipëri ranë për të dytin tremujor radhazi në tetor-dhjetor 2015, duke reflektuar efektet e krizës në Greqi, ku jetojnë pjesa më e madhe e tyre. Sipas statistikave të bilancit të pagesave të Bankës së Shqipërisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.871Z

Këta nuk bien dakord as për datën e seancës

Share Dhe shqiptarët mendojnë se ata do bien dakord për emrin e presidentit të ri. Ata nuk bien dakord as për datën e seancës së radhës për zgjedhjen e presidentit të ri. Konferenca e Kryetarëve sërish nuk ka vendosur dot se cila duhet të jetë data kur votohet për presidentin e ri.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.514Z

U ngritën këmbët, ti bien kokës

Nga Enkel Demi Savra është një katund në Myzeqe, i cili u ngrit nga asgjëja, me qëllimin e vetëm për të themeluar një kamp internimi mes një moçali, ku të grinte mushkonja, uji qe i ndotur, ndërsa në barakat e drurit ishte pothuaj e pamundur të jetoje nga brejtësit, lagështia,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.904Z

Zoti Berisha, përse do bien këto daulle në koncertin e 22 marsit?!

Share Nga Përparim Halili 20 vjet më parë, pas fitores së PD në 22 mars 1992, Sali Berisha organizoi koncertin e triumfit të hipjes në pushtet. Ata që mbushën sheshin e atij koncerti gjëmues atë ditë ishin me të drejtë të gëzuar e të shfrenuar në lirinë, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.507Z

Kriza, investimet bien në nivelin e vitit 2000

Faktin që ekonomia shqiptare është në një rënie të thellë, e tregojnë të dhënat për investimet. Sipas Fondit Monetar Ndërkombëtar, vitin e kaluar investimet totale në ekonominë shqiptare të kryera nga privatët dhe Qeveria zbritën në 24 për qind e prodhimit komb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama