Rezultate te kerkimit per termin: +Bild

Total: 2640
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.339Z

Bild refuzon Greqinë: Duam paratë që na takojnë

Share Kërkesa për shkurtimin e borxheve që ka Greqia ka mbërritur edhe tek investitorët e vegjël privatë. Edhe tek gazeta gjermane Bild. Por ajo refuzon. Arsyeja: në dhjetor të vitit 2011, Bild bleu bono shtetërore greke. Me një kurs të ulët, Bild mori 4815 euro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:00.383Z

“Bild”: Përjashtoni Greqinë nga euroja

“Dëboni më në fund grekët nga euroja!”. Revista prestigjoze gjermane “Bild” ka sulmuar kështu Athinën dhe në versionin e saj online ka publikuar fotot që qarkullojnë në Greqi, me kancelaren Merkel dhe ministrin Schaeuble me un

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.754Z

WIikileaks Bild nuk i ka qejf shqiptaret

Wikiliks, websajti i famshëm për publikimin e dokumenteve sekretë ka publikuar 5 milionë e-maile të shoqërise private teë analizave gjeopolitike dhe inteligjencës amerikane "Stratfor". mes këtyre miliona emaileve janë dhe disa të shef

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.260Z

Bild: Mafia shqiptare hyn në Kuvendin e landit gjerman

Me kërkesë të gjashtë prej dhjetë deputetëve të grupit të AfD (Partia Alternativa për Gjermaninë e spektrit të djathtë populist gjerman) në parlamentin e Brandenburgut, të enjten është zhvilluar një takim i veçantë i grupit parlamentar. Arsyeja: një grup i çuditshëm biznesme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.270Z

Bild largon trajnerin Van Gaal

Ai qe para pak ditesh la me goje hapur mediat duke thene se eshte nje trajner shume i pergatitur dhe i denje per Bayern Munchen, tashme eshte vene ne shenjester te tyre. Behet fjale per Luis Van Gaal, karreiera e te cilit ne Bavari varet ne fije te perit pas humbjes 0-2 me Bordeaux qe ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.638Z

Bild: Kosova të marrë masa për ekonominë

Ministri i Jashtëm suedez Karl Bild, ka porositur autoritetet në Kosovë, që të marrin masa për situatën ekonomike në vend. "Kjo ishte detyrë shumë e rëndë që në fillim, ndërsa tani jemi në krizë ekonomike të paprecendecë gjë që e bën sfidën e Kosovës edhe më serioze&quo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.048Z

BILD e quan perfekt largimin e Shaqirit!

Gazeta e famshme gjermane, BILD e ka quajtur perfekt largimin e Xherdan Shaqirit nga Bayern Munchen."Perfekt! Shaqiri bashkohet me Interin" është titulli në ballinën e BILD. Në lajm thuhet se Bayerni ka pranuar ofertën prej 18 milion eurosh për Shaqë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama