Rezultate te kerkimit per termin: +Bildes

Total: 2724
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.447Z

Bisedime te reja per paqen - izraelitet dhe palestinezet pranojne ftesen amerikane

Bildunterschrift Groszligansicht des Bildes mit der Bildunterschrift Mahmud Abaz dhe Benjamin NetanjahuKryeministri izraelit Benjamin Netanjahu dhe presidenti i palestinezeve Mahmud Abaz ne 2 shtator udhetojne per ne Uashington me ftese te Shteteve te Bashkuara te Amerikes. Te dyja palet e perfshir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.121Z

Frika eshte zhdukur - Fqinjet e Gjermanise per ribashkimin

Bildunterschrift Groszligansicht des Bildes mit der Bildunterschrift Ne foto Helmut KohlAtehere edhe vete aleatet e Gjermanise i pane me skepticizem planet e kancelarit Helmut Kohl per nje ribashkim te shpejte. Para se gjithash ne Britanine e Madhe por edhe ne France dhe Holande u shtrua pyetja a d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.564Z

Ne duhet te zgjidhim ceshtje te rendesishme - Takimi i ministrave te Financave te eurozones ne Bruksel

Takimi i ministrave te Financave nen hijen e arrestimit te shefit te FMN-se Bildunterschrift Groszligansicht des Bildes mit der Bildunterschrift Wolfgang Schuble ministri gjerman i FinancaveShefi i Fondit Monetar Nderkombetar Dominique Strauss-Kahn ndodhet ne paraburgim nen dyshimin per tentative

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.152Z

Liga Arabe shprehet per ngritjen e nje zone ndalim-fluturimi mbi Libine

Bildunterschrift Groszligansicht des Bildes mit der Bildunterschrift Ne foto Yusuf bin Alawi bin Abdullah dhe Amr MussaMinistrat e Jashtem te Liges Arabe i filluan me vonese keshillimet e tyre ne Kajro. Ne rendin e dites te takimit te jashtezakonshem ishte vetem nje teme gjendja ne Libi dhe ndalja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.220Z

Liga Arabe shprehet per krijimin e nje zone ndalim-fluturimi mbi Libi

Bildunterschrift Groszligansicht des Bildes mit der Bildunterschrift Ne foto Yusuf bin Alawi bin Abdullah dhe Amr MussaMinistrat e Jashtem te Liges Arabe i filluan me vonese keshillimet e tyre ne Kajro. Ne rendin e dites te takimit te jashtezakonshem ishte vetem nje teme gjendja ne Libi dhe ndalja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.152Z

200.000 vete ne arrati nga zona e rrezikuar prej shperthimit berthamor

Nderkohe qe ne Japoni vazhdon te mbizoteroje frika per havarine me te madhe te mundshme atomike ne centralin Fukushima 240 km ne veri-lindje te Tokios pas cunamit ne brigjet veri-lindore konsiderohen te humbur rreth 10.000 vete. Sipas njoftimeve te televizionit japonez fjala eshte per qytezen Minam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.152Z

Permasat e verteta te katastrofes ne Japoni jane ende te paparashikueshme

Gjithsej 70 vende kane premtuar mbeshtetje Bildunterschrift Groszligansicht des Bildes mit der Bildunterschrift Pamje nga Miyagi 13 mars 2011Vetem ne nje qyteze ne provincen e prekur rende Miyagi autoritetet nuk kane lidhje me gati 10.000 banore. Kjo eshte gjysma e popullsise se qytezes. Sipas njo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama