Rezultate te kerkimit per termin: +Bilishti

Total: 579
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.098Z

Tirana me rekord të infektuarish nga HIV-AIDS. Vetëm Erseka dhe Bilishti janë imune

Në Ditën kundër SIDA-s, Erseka dhe Bilishti në qarkun e Korçës raportohet të jenë imune ndaj sëmundjes vdekjeprurëse 1000 persona jetojnë në vendin tonë të infektuar me HIV AIDS. Nga ky numër, 102 janë diagnostikuar me virusin HIV në periudhën janar-nëntor 2016. Rrrugët e tra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.648Z

Java 23, Bilishti -Besëlidhja 1-2

www.albania-sport.com - Besëlidhja triumfoi 2-1 në Bilisht, ndërkohë që pas ndeshjes presidenti i Bilisht Sport, Spartak Meraku, përjashtoi pesë futbollistë: Taçi, Kotomelo, Maçolli, Tushinka dhe Allamani. Ndreka shënoi për Besëlidhjen në minutën e 35-të dhe Haxhia dyfishoi për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.767Z

Humbet Bilishti, presidenti largon 5 lojtarë nga ekipi

Presidenti i Bilishtit Spartak Meraku ka përjashtuar dje pesë futbollistë nga skuadra që ai drejton (është edhe trajner i këtij ekipi). Menjëherë pasi ka përfunduar takimi me Besëlidhjen presidenti ka kërkuar që pesë futbollistë të dorëzojnë uniformat e tyre, pasi nuk do të jenë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.411Z

Disiplina: Bilishti humb ndeshjen me Besëlidhjen

Komisioni i Disiplinës pranë FSHF-së vazhdon të mos tolerojë asnjë ngjarje antisportive në kampionatet e niveleve të ndryshme në Shqipëri. Në mbledhjen e tij të ditës së martë, vendosi masa të ashpra për të gjitha incidentet e ndodhura, ku spikasin ato të ndodhura gjatë takimit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.907Z

 Bilishti e Pogradeci, sërish në të ParënFatet e takimeve Bilisht Sport-Vlora e Pogradeci-Mamurrasi u vendosen nga seria e penalltive

Bilishti Sport e Pogradeci do të luajnë edhe sezonin e ardhshëm, sërish në Kategorinë e Parë, duke shuar shpresat e rivalëve nga Kategoria e Dytë, Vlora e Mamurasi, edhe pse presidentët e dy klubeve më inferiore kishin vendosur shpërblime të mëdha për të realizuar ëndrrat e tyre.&nb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama